• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
  musíte zadat minimální objednávku

Modrý trpaslík aster - "Ribbon Blue" - Callistephus chinensis ‘Ribbon Blue' - semena

Stará cena: 82.14 
61.57 
Ušetříte: 20.57  (25%)
Propagace končí 2020-02-19
Propagace končí
012531
Vyprodáno

Trpasličí aster 'stuha modrá' je nízko rostoucí odrůda, která vyvíjí kompaktní, huňatý zvyk. Vděčí za svou ornamentální hodnotu svým vztyčeným, ztuhlým, rozvětveným kvetoucím stonkům, které jsou hustě pokryty malými listy. Aster s modrou stuhou vyvíjí velké, krásné, dvojité květy, které připomínají pivoňky. Jejich okvětní lístky jsou modrofialové s bílými okraji a obklopují slunná žlutá střediska. Odrůda nabízená v našem obchodě by se rychle stala originální výzdobou vašeho záhonu. Je to skvělý způsob, jak za hranicemi, za předpokladu, že budete hledat ročenku, trpasličí rostlinu, která kvete v létě a zaplní prostor, který zanechali zvlněné trvalky. Kvůli malé velikosti (25 cm) může být tento kultivar aster pěstován v nádobách na balkonech a terasách, například v uspořádáních s příslušnou odrůdou „Ribbon Red“. Trpasličí čínský aster (Callistephus chinensis) patří do čeledi Asteraceae a je nenáročnou jednoletou rostlinou, která kvete dlouho - od července do října. Semena se vysévají na jaře na pařeniště, záhon nebo přímo na hranice. Půda by měla být úrodná, propustná, bohatá na humus a neměla by vysychat. Vyberte si slunné nebo částečně stinné místo. Astryři nevyžadují bohaté hnojení, aby se vytvořili pevné, krásně zbarvené květy. Balíčky, které jsou v našem obchodě k dispozici, obsahují 0,5 g semen trpasličího astera „Ribbon Blue“.

 • Hmotnost: 0,5 g
 • Výška: 25 cm
 • Použití: okrasné nádoby na balkonech a terasách
 • Doba květu: červenec - říjen
 • Forma růstu: kompaktní, hustá
 • Barva květu: Modro-fialová s bílými okvětními lístky a žlutými středy
 • Forma vegetace: roční
 • Typ květiny: velké, dvojité květy ve tvaru pivoňky
 • Místo: slunné nebo částečně stinné; úrodná, propustná zemina bohatá na humus a nevysychá

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.

Související produkty

62.64  83.57 
Propagace končí
Toto zboží bude odesláno po 06/03/2020
74.57  99.43 
Propagace končí
Toto zboží bude odesláno po 06/03/2020
88.36  117.86 
Propagace končí
Toto zboží bude odesláno po 06/03/2020
120.50  160.71 
Propagace končí
92.14  122.86 
Propagace končí
Toto zboží bude odesláno po 06/03/2020
-25%
107.00  142.71 
Propagace končí
Toto zboží bude odesláno po 06/03/2020