Oblíbený produkt Tento produkt byl naposledy zakoupen před 3 minutou.
  • 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Okurka "Partner F1" - pro pěstování ve sklenících, tunelech a na poli - COEDED SEEDS - 50 semen - Cucumis sativus - semena

Stará cena: 67.86 
50.86 
Ušetříte: 17.00  (25%)
Propagace končí 2020-02-22
Propagace končí
008886
Na skladě
+

Okurka "Partner F1" (Cucumis sativus) pro pěstování skleníků, tunelů a polí je cennou odrůdou parthenocarpic. Nese ovoce bez opylování, což zaručuje bohatou sklizeň. Pěstuje se dobře v otevřeném poli, ale poskytuje vysoké plodiny i pod kryty a může se pěstovat ve skleníku nebo v fóliovém tunelu. Odolnost proti múčnatce, štěpce okurky a zelené mozaikovité mozaice patří k dalším výhodám okurky "Partner F1". Plody této odrůdy mají pravidelný válcový tvar a jsou pokryty tmavě zelenou kůrou, hustě sypanou bradavicemi. Jsou určeny pro moření a marinování ve sklenicích.

Semena okurky "Partner F1" se vysévají přímo v květnu na místo, kde by rostla. Dvě nebo tři semena jsou umístěna na jeden otvor v rozestupech 60 x 40 nebo 100 x 20 cm. Semena, která jsou k dispozici v našem obchodě, jsou pokryta speciálním nátěrem, což zajišťuje optimální podmínky ve fázi klíčení. Tato akce také chrání semena před chorobami a škůdci přetrvávajícími v půdě. Abyste si mohli vychutnat bohaté plodiny okurek, měli byste rostlinám nabídnout slunné místo, půdu bohatou na živiny a dostatečné zásoby vody.

Každé balení obsahuje 50 "okurek" Partner F1 ", které jsou pokryty okurkou pro pěstování ve sklenících, tunelech a polích. Pokyny pro pěstování a datum výsevu byly zahrnuty v informacích o přípravku.

  • Použití: moření, marinování
  • Místo: slunečno; pravidelně zavlažovaná půda bohatá na živiny
  • Množství: 50


Přibližně 50 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.

Související produkty

87.93  117.29 
Propagace končí
70.71  173.93 
Propagace končí
-25%
83.29  111.07 
Propagace končí
85.50  114.00 
Propagace končí
-25%
56.29  75.07 
Propagace končí
-25%
266.14  354.86 
Propagace končí
-25%
83.29  111.07 
Propagace končí
-40%
153.71  256.36 
Propagace končí
-25%
104.14  138.86 
Propagace končí