• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Podiņu ziedu sēklas

Ja sapņojat par māju, balkonu vai terasi, kas pilna ar augiem, jums vajadzētu izvēlēties Podiņu ziedu sēklas. Tās ļaus jums audzēt vēlamās augu sugas un šķirnes mājās, un radīs jums daudz apmierinātības. Mēs piedāvājam gan populārus augus, piemēram, saulespuķes, koleusu, velna un eņģeļa trubas, primulas, kaktusi, petūnijas vai begonijas, gan mazāk zināmus augus, piemēram, zīda augus, pudeles oķus, zemeņu kociņus, atvadu pavasarim vai pasaules mīļotāju ziedus. Īsi augu raksturojumi palīdzēs jums izvēlēties ideālu sugu savai mājai un dārzam. Visas mūsu veikalā pieejamās sēklas ir augstas kvalitātes un laba dīgšanas spēja, jo tās nāk tikai no atzītiem ražotājiem.

Mēs it īpaši iesakām zemeņu kociņa (Arbutus unedo) sēklas, no kurām augi izaudzēsies ļoti dekoratīvi un būs pievilcīgi visiem neierastu augu mīļotājiem. Bet šīm augiem ir vēl kas piedāvājumā! Tie nes oranži sarkanus, apaļus augļus, kas ir ēdamie. Tie nedaudz atgādina zemenes, tāpēc auga nosaukums, bet tiem ir pilnīgi atšķirīgs garšas. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet arī kaut ko savam mīlulim. Mēs pārdodam kaķu zāles sēklas, kas ir bagātas ar barības vielām. Šis viegli audzējamais augs uzlabo gremošanu un bagātina jūsu kaķa uzturu ar vērtīgām minerālvielām.

Lielākā daļa podiņu ziedu, kas pieejami mūsu veikalā, vasarā var tikt izvietoti ārpusē. Tie pušķos jūsu mājas interjeru vēsākos periodos un iepriecinās jūsu dārzu, balkonu vai terasi vasarā. Nepiekritiet un izvēlieties sēklas savai iecienītai podiņu augam! To audzēšana jums radīs daudz prieka!

0.78 1.30
Akcijabeidzas
0.98 1.63
Akcijabeidzas
-40%
1.12 1.87
Akcijabeidzas
-40%
1.12 1.87
Akcijabeidzas
-40%
1.12 1.87
Akcijabeidzas
-40%
1.28 2.13
Akcijabeidzas
1.48 2.47
Akcijabeidzas
1.78 2.97
Akcijabeidzas
1.99 3.31
Akcijabeidzas
3.24 5.40
Akcijabeidzas