Saksı Çiçekleri

Bitkilerle dolu bir ev, balkon veya teras hayal ediyorsanız, saksı çiçekleri tohumları seçmelisiniz. İstenilen bitki türlerini ve çeşitlerini evde büyütmenize izin veriyorlar ve size büyük memnuniyet veriyorlar. Ayçiçeği, coleus, şeytan ve meleğin trompetleri, çuha çiçeği, kaktüsler, petunya ya da begonyalar ve daha az yaygın olan ipek bitki, şişe fırçası, çilek ağacı, ilkbahar ya da tutku çiçeği gibi popüler bitkileri sunuyoruz. Kısa bitki özellikleri, eviniz ve bahçeniz için mükemmel türleri seçmenize yardımcı olacaktır. Mağazamızda mevcut olan tüm tohumlar yüksek kalitededir ve yalnızca tanınmış üreticilerden geldiklerinden iyi çimlenebilirlik göstermektedir.

Özellikle çok dekoratif bitkilerin yetiştirileceği çilek ağacının (Arbutus unedo) olağanüstü bitki türlerinin tüm sevenlerine tavsiye ediyoruz. Ama bu bitki daha var! Yenilebilir turuncu-kırmızı renkli yuvarlak meyvelere sahiptir. Hafif çilek gibi görünüyorlar, bu nedenle bitkinin adı, ama tamamen farklı tadı. Ayrıca evcil hayvanınız için teklifimizde bir şeyler bulacaksınız. Besin bakımından zengin kedi otu tohumlarını satıyoruz. Kolayca yetiştirilen bu bitki sindirimi artırır ve kedinizin beslenmesini değerli minerallerle zenginleştirir.

Mağazamızda bulunan saksı çiçeklerinin çoğu yaz aylarında dışarıya konulabilir. Soğuk havalarda ev içlerini süsleyecekler ve yaz aylarında bahçenizi, balkonunuzu veya terasınızı büyüleyecekler. Tereddüt etmeyin ve en sevdiğiniz saksı bitkilerinin tohumlarını seçin! Onların ekimi size memnuniyetini sağlayacaktır!

59.20 98.70
Promosyon biter
71.20 118.70
Promosyon biter
79.50 132.50
Promosyon biter
109.50 182.50
Promosyon biter
129.50 215.80
Promosyon biter
131.70 219.50
Promosyon biter