• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Črepníkové kvety semená

Ak máte sen o dom, balkón alebo terasu plnú rastlín, mali by ste si vybrať kvetináče kvetov 'semená. Umožňujú vám pestovať požadované rastlinné druhy a odrody doma a dodajú vám veľa spokojnosti. Ponúkame ako populárne rastliny, ako sú slnečnice, coleus, diabol a anjel je trúbky, prvosienka, kaktusy, petúnie alebo begónie, a tie menej bežné, hodváb rastliny, bottlebrush, jahody strom, rozlúčka s jar alebo vášeň kvet. Krátke rastlinné vlastnosti vám pomôžu vybrať perfektný druh pre váš domov a záhradu. Všetky semená, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, sú vysoko kvalitné a vykazujú dobrú klíčivosť, pretože sú len od renomovaných výrobcov.

Odporúčame najmä semená jahodníka (Arbutus unedo), z ktorého vyrastú veľmi dekoratívne rastliny, všetkým milovníkom výnimočných druhov rastlín. Ale je tu viac tejto rastliny! Má oranžovo-červené, okrúhle ovocie, ktoré je jedlé. Vyzerajú trochu ako jahody, teda názov rastliny, ale chuť úplne odlišná. V našej ponuke nájdete aj niečo pre vášho domáceho maznáčika. Predávame semená mačky trávy, ktorá je bohatá na živiny. Táto ľahko kultivovaná rastlina zlepšuje trávenie a obohacuje stravu vašej mačky o cenné minerály.

Väčšina kvetov v našej predajni sa dá v lete umiestniť vonku. Budú zdobiť domáce interiéry v chladnejších obdobiach a očarí vašu záhradu, balkón alebo terasu v lete. Neváhajte a vyberte si semená vašich obľúbených kvetináčov! Ich kultivácia vám poskytne veľa spokojnosti!

1.89 3.15