Oblíbený produkt Tento produkt byl naposledy zakoupen před 1 minutou.
  • 700.00 leu Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Okurka "Cornichon de Paris" - ideální pro okurky - 70 semen - Cucumis sativus - semena

Stará cena: 12.16 leu
9.12 leu
Ušetříte: 3.04 leu (25%)
Propagace končí 2020-06-07
Propagace končí
003544
Na skladě
+

Okurka je nenahraditelná sezónní rostlina. Lze jej použít v mnoha ohledech - od čerstvých zelených plátků nebo obušků až po okurky ve sklenicích. Každý respektovaný kuchař má svůj vlastní recept, ale všichni souhlasí, že kvalitní cucambers jsou naprosto nezbytné. Prezentovaná odrůda je ideální pro okurky a jiné konzervy.

"Cornichon de Paris" je odrůda cucamber, kterou obdivují všichni gurmáni. Patří mezi středně velké odrůdy. Plody jsou krátké a kompaktní a měly by být sklizeny, když dosáhnou délky 3 až 5 cm. Zelená kůže je volně zakrytá silnými bradavicemi. Ovoce nevykazuje sklon k žloutnutí s časem. Velmi jemná, šťavnatá a křupavá v chuti, která se ideálně hodí do sklenic. Zachovávají si veškerou chuť a strukturu i po pasterizaci. Mohou být skladovány i po celou zimu.

Cucambers poskytují množství kulinářských možností. Každá kuchařka obsahuje alespoň několik receptů na okurky. Chuť a aroma závisí na koření a doplňcích. Cucambers mohou být konzervovány celé, nakrájené na tyčinky, krájené nebo krájené na čtvrtky. Hořčičná marináda s feferonkami a čerstvou cibulkou se v těchto dnech stává stále populárnější. Cornichons se perfektně hodí k masovým pokrmům, jak studeným, tak praženým. Plátky aromatické kamikry přímo ze sklenice obohatí sendviče připravené v chladných zimních dnech. Domácí tatarská omáčka z vybraných nakládaných cucambers komplimenty dobře vejce, ryby a studené maso jídla. Nakládané cornichons jsou vítaným, osvěžujícím doplňkem Vašeho denního menu během podzimu a zimy.

Cucambers jsou druhou nejprodávanější sezónní zeleninou v Evropě po rajčatech. Ačkoliv jejich pěstování představuje určité problémy, jsou v našich zahradách v zahradě široce vysazeny cucambers. Cucambers by měly být zasety do země ve skupinách nebo řadách blízko poloviny května, kdy je riziko zemních mrazů pryč. Tyto rostliny dávají přednost dobře osvětleným, rychle zahřívaným místům s humózní, alkalickou půdou. Nezapomeňte pravidelně provádět vodu s vlažnou, nikdy chladnou vodou. Místa k výsadbě okurek by měla být pravidelně vypláchnuta a oplodněna.

Doporučujeme vám, abyste si koupili semena "Cornichon de Paris" odrůdy "Cornichon de Paris".

Jedno sáček obsahuje 2 g semen a je doplněno obecnými informacemi o rostlině a pěstitelských metodách.

  • Hmotnost: 2 g
  • Použití: okurky, konzervy
  • Forma vegetace: roční
  • Místo: slunné a teplé s humózní alkalickou půdou


Přibližně 70 semen (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - je v podnikání více než deset let a od samého počátku jsme učinili kvalitu našich výrobků nejvyšší prioritou. V průběhu let jsme dodávali zboží nejvyšší kvality desítkám tisíc zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost dokazuje, že jsme zvolili správnou cestu.

Všechna semena, která prodáváme, podléhají víceúrovňovým kontrolám kvality a teprve pak jsou pečlivě zabaleny a odeslány. Naše výrobky získaly řadu certifikátů a splňují nejvyšší standardy Evropské unie. Naši zaměstnanci jsou zkušení zahradníci, kteří vám rádi zodpoví každou vaši otázku.

Odkud pocházejí naše semena?

Všechna semena prodávaná v našem obchodě pocházejí od nejlepších výrobců z celé Evropské unie. Díky dlouholeté spolupráci s nimi jsme dokázali vyvinout nejvhodnější podmínky skladování a expedice, což zaručuje, že vždy obdržíte čerstvé a pečlivě testované šarže semen. Vyloučení zprostředkovatelů z celého procesu nejenže nám umožňuje vyhnout se zasílání zastaralých semen, která by mohla ležet příliš dlouho na skladové polici, ale také zajišťuje nejatraktivnější cenu za kvalitní výrobky.

Proces kontroly kvality

Všechna naše semena musí projít čtyřstupňovým procesem kontroly kvality.

První etapa začíná pečlivým výběrem dodavatelů. Pak pokračujeme v kontrole jejich plodin, zahraniční výrobci nejsou z procesu kontroly kvality vyloučeni. Rostliny jsou kontrolovány v každé fázi vývoje: když začínají růst, během kvetení a když začínají nést ovoce (semena). V této fázi je nejdůležitější zajistit správné rozestupy rostlin. Díky tomu je možné zajistit požadované morfologické charakteristiky jednotlivých druhů nebo odrůd, jako je barva, výška a tvar.

Druhá etapa se skládá z podrobných ověřovacích zkoušek v laboratorních podmínkách. S využitím vysoce kvalitního vybavení vysoce kvalifikovanými pracovníky provádějí naši dodavatelé každoročně více než 30 000 kontrol kvality. Semena, která nesplňují naše požadavky, podléhají technologickým procesům rafinace, včetně opětovného sušení, čištění, modernizace a testování.

Třetí etapa začíná výsevem semen na vybraných kontrolních plochách. Tím získáme cenné, přesné informace o jejich klíčení, které musí být udržovány na odpovídající úrovni. Současně se v této fázi kontroluje odrůdová identita každého druhu.

Fáze 4 se odehrává v našich skladech a sestává z odstranění semen, která byla skladována příliš dlouho na našich policích a nahrazena novými šaržemi. Každé balení je opatřeno razítkem s jedinečným číslem šarže a také datem setí.

Všechny čtyři etapy nám umožňují s jistotou konstatovat, že semena, která dodáváme, odpovídají nejvyšším standardům a splňují všechny požadované stupně řízení s letícími barvami.

Ceny a ceny

Semena, která prodáváme, jsou široce uznávaná pro svou kvalitu a získala mnoho ocenění. Naše semena získala řadu zlatých medailí a vyznamenání za svou vysokou kvalitu. Svět květin byl také oceněn za svůj inovativní přístup.

Mezi tyto ceny patřily: TOP INOVACE (červen 2015), ZLATÁ MEDAILA NA MEZINÁRODNÍ VELETRHU POZNAN (2015), VEDOUCÍ KVALITA SPOTŘEBITELŮ (2014), FARMER ROKU (2014).

Kromě toho jsme také dva roky po sobě získali certifikát „IDEAL BUSINESS“.

Klíčení

Jsme odhodláni prodávat pouze semena nejvyšší kvality. Bereme-li v úvahu úsilí, které děláme denně, upozorňujeme také na to, že rostliny jsou živé organismy a jejich klíčivost a růst závisí na mnoha faktorech, jako je teplota, typ půdy, vlhkost a četnost jejich zavlažování, doba výsevu a podmínky, použití. hnojiv a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), jakož i povětrnostních a klimatických podmínek. Poskytujeme pomoc při sdílení přesných a aktuálních informací o pěstování a pěstování, nicméně nemůžeme nést žádnou odpovědnost za rostliny, které nebyly pěstovány v podmínkách vhodných pro daný druh.