Populiarus produktas Šis produktas paskutinį kartą buvo pirktas prieš 19 minutę.
  • 700.00 leu Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia įdėti minimalų užsakymą

Paprastasis agurkas - Cornichon de Paris - 70 sėklos - Cucumis sativus

Sena kaina: 12.16 leu
7.90 leu
Sutaupote: 4.26 leu (35%)
Skatinimas baigiasi 2020-07-02
Skatinimas baigiasi
003544
Sandelyje
+

Cucamber yra nepriekaištingas sezoninis augalas. Jis gali būti naudojamas tiek daug būdų - nuo šviežių žalių griežinėlių arba batonnetų iki marinatų stiklainiuose. Kiekvienas gerbiamasis virėjas turi savo receptą, tačiau visi sutinka, kad kokybės agurkai yra absoliučiai būtini. Pateikta įvairovė puikiai tinka marinatams ir kitiems konservams.

„Cornichon de Paris“ - tai agurkų veislė, kuria galės pasigrožėti visi gurmanai. Jis priklauso viduramžių ankstyvosioms veislėms. Vaisiai yra trumpi ir kompaktiški ir turėtų būti nuimami, kai jie pasiekia 3–5 cm ilgio. Žalia oda yra laisvai padengta storomis karpomis. Vaisiai laikui bėgant nerodo geltonumo. Labai subtilus, sultingas ir traškus skonis, idealiai tinka į stiklainius. Jie išsaugo visą savo skonį ir tekstūrą net po pasterizacijos. Jie gali būti laikomi net visą žiemą.

Kukurūzai suteikia daugybę kulinarinių galimybių. Kiekvienoje virimo knygoje yra bent keletas marinuotų agurkų receptų. Skonis ir aromatas priklauso nuo prieskonių ir priedų. Agurkai gali būti konservuoti, supjaustyti lazdelėmis, supjaustyti arba supjaustyti ketvirčiais. Šiais laikais vis labiau populiarėja garstyčių marinatas su karštais pipirais ir šviežiais svogūnais. Kornichonai puikiai tinka ir šaltiems, ir skrudintiems mėsos patiekalams. Aromatinių agurkų griežinėliai tiesiai iš stiklainio praturtins šaltomis žiemos dienomis paruoštus sumuštinius. Naminių tortų padažas, pagamintas iš atrinktų marinuotų agurkų, gerai giria kiaušinius, žuvis ir šaltus mėsos patiekalus. Marinuoti kukurūzai yra sveikintini, atnaujinami prie savo kasdienio meniu rudenį ir žiemą.

Pomidorai yra antra pagal dydį Europoje pagaminta sezoninė daržovė. Nors jų auginimas kelia tam tikrų problemų, mūsų namuose sodai plačiai sodinami. Kukurūzai turėtų būti sėti į žemę grupėse ar eilėse, esančiose netoli gegužės vidurio, kai išnyksta žemės šalčio rizika. Šie augalai renkasi gerai apšviestus, greitai pašildančius objektus, kuriuose yra drumstas, šarminis dirvožemis. Nepamirškite reguliariai laistyti agurkus su drungnu, niekada šaltu, vandeniu. Taip pat reikia reguliariai pasodinti ir apvaisinti agurkų sodinimo vietas.

Kviečiame įsigyti „Cornichon de Paris“ serijos kukurūzų agurkų sėklų.

Viename maišelyje yra 2 g sėklų ir pateikiama bendra informacija apie augalus ir auginimo metodus.

  • Svoris: 2 g
  • Naudojimas: marinuoti agurkai, konservai
  • Augalininkystės forma: metinė
  • Svetainė: saulėta ir šilta su švelniais šarminiais dirvožemiais


Maždaug 70 sėklų (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - versle jau daugiau nei dešimtmetį, ir nuo pat pradžių mūsų gaminių kokybė buvo svarbiausia. Per metus mes pristatėme aukščiausios kokybės prekes dešimčiai tūkstančių klientų iš viso pasaulio. Jų pasitenkinimas įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią.

Visoms mūsų parduodamoms sėkloms taikomi daugiapakopiai kokybės kontrolės patikrinimai ir tik tada jie yra kruopščiai supakuoti ir išsiųsti. Mūsų gaminiai buvo apdovanoti daugybe sertifikatų ir atitinka aukščiausius Europos Sąjungos standartus. Mūsų darbuotojai yra patyrę sodininkai, kurie mielai atsakys į kiekvieną jūsų klausimą.

Iš kur gaunamos mūsų sėklos?

Visos mūsų parduotuvėje parduodamos sėklos yra iš geriausių gamintojų iš visos Europos. Ilgalaikis bendradarbiavimas su jais sugebėjo sukurti tinkamiausias sandėliavimo ir išsiuntimo sąlygas, užtikrindami, kad visada gausite šviežių ir kruopščiai išbandytų sėklų partijų. Tarpininkų pašalinimas iš viso proceso ne tik leidžia mums išvengti pasenusių sėklų, kurios galėjo būti per ilgos, sandėlio lentynoje, bet taip pat užtikrina patraukliausią kainą aukščiausios kokybės produktams.

Kokybės kontrolės procesas

Visos mūsų sėklos turi atitikti keturių pakopų kokybės kontrolės procesą.

ONE ONE prasideda kruopščiai atrenkant tiekėjus. Tikrindami savo augalus, užsienio gamintojai neįtraukiami į kokybės kontrolės procesą. Augalai tikrinami visuose jų vystymosi etapuose: kai jie pradeda augti, žydėjimo metu ir pradėdami auginti vaisius (sėklas). Šiame etape svarbiausia yra užtikrinti tinkamą augalų išdėstymą. Dėl to galima užtikrinti pageidaujamų kiekvienos rūšies ar veislės morfologinių savybių, tokių kaip spalva, aukštis ir forma, savybes.

ANTRAŠTINĖ DALIS susideda iš išsamių patikros tyrimų laboratorijos sąlygomis. Naudodamiesi aukštos kvalifikacijos darbuotojais, mūsų tiekėjai kasmet atlieka daugiau nei 30 000 kokybės patikrinimų. Mūsų reikalavimus neatitinkančios sėklos yra technologiškai rafinuotos, įskaitant džiovinimą, valymą, atnaujinimą ir bandymus.

TREČIASIS etapas prasideda sėklų sėjimu pasirinktuose kontroliniuose sklypuose. Tokiu būdu gauname vertingą, tikslią informaciją apie jų daigumą, kuris turi būti išlaikytas tinkamu lygiu. Tuo pat metu šiame etape tikrinama kiekvienos rūšies veislės tapatybė.

STANDARTINIS KETURIS vyksta mūsų sandėliuose ir pašalinamos sėklos, kurios buvo laikomos per ilgai mūsų lentynose ir pakeičiamos naujomis partijomis. Kiekviena pakuotė yra antspauduojama unikaliu partijos numeriu, taip pat su paršavedėmis.

Visi keturi etapai kartu leidžia mums pasitikėti, kad pristatytos sėklos atitinka aukščiausius standartus ir baigė visus reikiamus kontrolės etapus su plaukiojančiomis spalvomis.

Prizai ir apdovanojimai

Mūsų parduodamos sėklos yra plačiai pripažintos jų kokybe ir laimėjo daugybę apdovanojimų. Mūsų sėklos laimėjo daugybę aukso medalių ir išskiria aukštą kokybę. Gėlių pasaulis taip pat buvo pagerbtas už novatorišką požiūrį.

Tarp šių apdovanojimų buvo: TOP INNOVACIJA (2015 m. Birželio mėn.), GOLD MEDAL POZNANO TARPTAUTINĖS FAIR (2015), VARTOTOJŲ KOKYBĖS VADOVAS (2014), METŲ ŪKININKAS (2014).

Be to, dvejus metus iš eilės taip pat buvo suteiktas „IDEAL BUSINESS“ sertifikatas.

Sėkmė

Esame įsipareigoję parduoti tik aukščiausios kokybės sėklas. Atsižvelgdami į kasdienines pastangas, atkreipkite dėmesį, kad augalai yra gyvi organizmai, o jų daigumas ir augimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip temperatūra, dirvožemio tipas, drėgmė ir dažnis, kada jie laistomi, sėjos laikas ir sąlygos, naudojimas trąšų ir augalų apsaugos priemonių (pesticidų), taip pat oro ir klimato sąlygų. Mes teikiame pagalbą dalijantis tikslią ir naujausią sėjos ir auginimo informaciją, tačiau negalime prisiimti atsakomybės už augalus, kurie nebuvo auginami tam tikroms rūšims tinkančiomis sąlygomis.