Populaarne toode Seda toodet osteti viimati 11 minut tagasi.
  • 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Harilik kurk - Cornichon de Paris - 70 seemned - Cucumis sativus

Vana hind: 2.46
1.85
Säästad: 0.62 (25%)
Edendamine lõpeb 2020-05-31
Edendamine lõpeb
003544
In stock
+

Cucamber on mitteametlik hooajaline taim. Seda saab kasutada nii paljudel viisidel - värsketest rohelistest viiludest või batonnetidest kuni hapukurkidesse. Igal lugupidaval kokal on oma retsept, kuid kõik on nõus, et kvaliteetkookid on hädavajalikud. Esitatav sort on ideaalne hapukurkide ja muude konservide jaoks.

"Cornichon de Paris" on kurgivalik, mida kõik gurmaanid imetlevad. See kuulub keskpaigast varajastesse sortidesse. Puuviljad on lühikesed ja kompaktsed ning need tuleb koristada 3–5 cm pikkuse pinna saavutamisel. Roheline nahk on lahti kaetud paksude tüükadega. Puuviljad ei näita aja jooksul kolletust. Väga õrn, mahlane ja krõbeda maitse poolest sobivad nad ideaalselt purkidesse. Nad säilitavad kogu maitse ja tekstuuri ka pärast pastöriseerimist. Neid saab hoida isegi terve talve jooksul.

Kurgid pakuvad palju kulinaarseid võimalusi. Iga kokaraamat sisaldab vähemalt mõningaid marinaatide retsepte. Maitse ja aroom sõltuvad vürtsidest ja lisanditest. Kurke saab säilitada terve, tükeldatud, viilutatud või tükeldatud. Sinepi marinaad kuuma paprika ja värske sibulaga muutub tänapäeval üha populaarsemaks. Cornichonid sobivad ideaalselt nii külma kui röstitud liharoogadele. Aromaatsest kurgist viilud vahetult jarist rikastavad külmadel talvepäevadel valmistatud võileibu. Valitud marineeritud kurkidest valmistatud omatehtud tartarikastmega kaasneb hästi muna-, kala- ja külmliha roogasid. Sügisel ja talvel on teie igapäevase menüü juurde lisatud ka marineeritud cornichonid.

Kurkid on tomatite järel Euroopas kõige enam ostetud hooajalised köögiviljad. Kuigi nende kasvatamine tekitab mõningaid probleeme, istutatakse korgid meie maja aedades. Kurk tuleb külvata maasse rühmadesse või ridadesse, mis jäävad mai keskpaiga lähedale, kui maapõõmade oht on kadunud. Need taimed eelistavad hästi valgustatud, kiiresti soojendavaid alasid, kus on humoorne, leeliseline muld. Ärge unustage korgid regulaarselt leige, mitte külma veega. Samuti tuleks regulaarselt umbrohutada ja viljastada kurgiistutuspaiku.

Soovitame teil osta cornichoni kurgi seemneid "Cornichon de Paris" -varust.

Üks kott sisaldab 2 g seemneid ja sellega on kaasas üldine teave taime ja kasvatusmeetodite kohta.

  • Kaal: 2 g
  • Kasutamine: marinaadid, konservid
  • Taimestiku vorm: aastane
  • Sait: päikesepaisteline ja soe koos leebe leeliselise pinnasega


Ligikaudu 70 seemnet (+/- 20%)

GardenSeedsMarket - on tegutsenud juba üle kümne aasta ja algusest peale oleme oma toodete kvaliteedi esmatähtsaks muutnud. Aastate jooksul oleme tarninud parima kvaliteediga kaupu kümnetele tuhandetele klientidele üle kogu maailma. Nende rahulolu tõestab, et oleme valinud õige tee.

Kõiki meie müüdavaid seemneid kontrollitakse mitmetasandilise kvaliteedikontrolliga ja ainult siis pakendatakse ja saadetakse hoolikalt. Meie toodetele on antud arvukalt sertifikaate ja need vastavad Euroopa Liidu kõrgeimatele standarditele. Meie töötajad on kogenud aednikud, kes vastavad teie igale küsimusele rohkem kui hea meelega.

Kust meie seemned pärinevad?

Kõik meie poes müüdavad seemned on pärit Euroopa Liidu parimatelt tootjatelt. Tänu pikaajalisele koostööle nendega suutsime välja töötada kõige sobivamad ladustamis- ja lähetustingimused, tagades, et saite alati värskeid ja hoolikalt testitud seemneid. Vahendajate väljajätmine kogu protsessist mitte ainult ei võimalda meil vältida vananenud seemnete saatmist, mis võisid ladu riiulil liiga pikalt lamada, vaid tagab ka parima kvaliteediga toodete jaoks kõige soodsama hinna.

Kvaliteedikontrolli protsess

Kõik meie seemned peavad läbima neljaetapilise kvaliteedikontrolli.

Esimene etapp algab tarnijate hoolika valimisega. Kui me jätkame oma põllukultuuride kontrollimist, ei välistata välistootjaid kvaliteedikontrolli protsessist. Taimi kontrollitakse nende arengu igas etapis: kui nad hakkavad kasvama, õitsema ja hakkavad vilja kandma (seemned). Selles etapis on kõige tähtsam tagada taimede nõuetekohane vahekaugus. Tänu sellele on võimalik tagada iga konkreetse liigi või sordi soovitud morfoloogilised omadused, nagu värv, kõrgus ja kuju.

Teine etapp koosneb üksikasjalikest kontrolltestidest laboritingimustes. Kvaliteetse personali kõrgeima kvaliteediga seadmete kasutamisel teevad meie tarnijad igal aastal üle 30 000 kvaliteedikontrolli. Meie nõuetele mittevastavate seemnete suhtes kehtivad tehnoloogilised rafineerimisprotsessid, sealhulgas kuivatamine, puhastamine, uuendamine ja testimine.

Kolmas etapp algab seemnete külvamisega valitud kontrollplokkidel. Nii saame väärtuslikku ja täpset teavet nende idanevuse kohta, mida tuleb säilitada asjakohasel tasemel. Samal ajal kontrollitakse iga liigi sordiehtsust.

Neljas etapp toimub meie ladudes ja see seisneb nende seemnete kõrvaldamises, mida on meie riiulitel liiga kaua ladustatud ja asendatud uute partiidega. Iga pakend on tembeldatud unikaalse partii numbriga ja ka külvikorraga.

Kõik neli kombinatsiooni võimaldavad meil kindlalt kinnitada, et tarnitavad seemned vastavad kõige kõrgematele standarditele ja on läbinud kõik nõutavad juhtimisetapid lendavate värvidega.

Auhinnad ja auhinnad

Meie müüdavad seemned on oma kvaliteedi poolest laialdaselt tunnustatud ja võitnud mitmeid auhindu. Meie seemned võitsid arvukalt kuldmedaleid ja nende kvaliteeti. Lillede maailm oli ka oma uuendusliku lähenemise eest.

Nende auhindade hulgas olid: TOP INNOVATSIOON (juuni 2015), GOLD MEDAL POZANANI RAHVUSVAHELISES FAIRIS (2015), TARBIJATE KVALITEEDI LEADER (2014), AASTA PÕLLUMAJANDUS (2014).

Lisaks on meil kaks aastat järjest saanud ka IDEAL BUSINESS sertifikaadi.

Idanemine

Me oleme pühendunud müüma ainult kõrgeima kvaliteediga seemneid. Arvestades igapäevaseid jõupingutusi, pange tähele, et taimed on elusorganismid ning nende idanevus ja kasv sõltuvad paljudest teguritest, nagu temperatuur, mullatüüp, niiskus ja nende kastmise sagedus, külvi aeg ja tingimused, kasutamine väetiste ja taimekaitsevahendite (pestitsiidid), samuti ilmastikutingimuste ja kliimatingimuste kohta. Pakume abi, jagades täpset ja ajakohast külvamist ja kasvavat teavet, kuid me ei saa vastutada nende taimede eest, mida ei kasvatatud antud liigi jaoks sobivates tingimustes.