• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Profesionalios sėklos

Mūsų klientų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis prioritetas. Būtent todėl mes įtraukėme naują kategoriją į mūsų įprastą pasiūlą: Profesionalios Sėklos. Ši skiltis siūlo geriausias, stipriausias ir labiausiai derlingas daržovių veisles. Šios sėklos žavi savo puikia ir niekieno nepakeičiama kokybe. Mūsų didelės, vienodai dydžio ir rūpestingai atrinktos sėklos garantuoja gausų derlių!

Profesionalios sėklos yra aukščiausios kokybės sėklos. Pradžioje jos buvo skirtos didelio ploto pramoniniam ūkininkavimui, bet dabar jos prieinamos visiems. Mes labai rekomenduojame šias sėklas visiems sodininkams ir sklypo savininkams, kurie nori pasiekti spektakulius rezultatus. Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje rasite profesionalių salotų ir lapinių kopūstų sėklų. Šių populiarių lapinių daržovių sėklų vienodas dydis užtikrina greitą, tikslų ir be problemų sėją. Taip pat rekomenduojame profesionalias morkų, petražolių ir burokėlių sėklas. Rūpestingai atrinktų sėklų tobulos kokybės pagreitina daigumą ir garantuoja sveiką sėjlinių augalų būklę, kas ypač svarbu lėtai augantiems šakniavaisiams. Norite auginti kaip profesionalas? Kalibuotos sėklos vis populiaresnės mūsų klientų tarpe. Investuodami į kalibuotas sėklas gaunate aukštos klasės sėklas su garantuotu dydžio nuokrypiu ne didesniu kaip 0,2 milimetro skersmens. Sėklų dydis tiesiogiai veikia daigumą ir atsparumą nepalankioms oro sąlygoms ūgliaus laikotarpiu. Ši investicija verta kiekvieno cento!

Profesionali daržovių auginimas namų darže niekada nebuvo taip lengvas. Pasirinkite inovatyvius sprendimus ir sėkite Profesionalias Sėklas - geriausias rinkoje esančias sėklas. Mes padėsime jums pasiekti dar didesnį derlių ir padarysime jūsų darbą daržininkystėje dar patenkintinį!