• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Profesionalios sėklos

Mums svarbiausia, kad klientai būtų patenkinti. Todėl į savo reguliarų pasiūlymą įtraukėme profesionalias sėklas. Šiame skyriuje rasite geriausias, atspariausias ir produktyviausias daržovių veisles. Šios sėklos džiugina puikia, neprilygstama kokybe. Didelės, vienodo dydžio, kruopščiai atrinktos sėklos garantuoja didelį derlių!

Profesionalios sėklos yra aukščiausios klasės sėklos. Iš pradžių jie buvo skirti didelio ploto pramoniniam ūkininkavimui, tačiau dabar yra prieinami visiems. Rekomenduojame šias sėklas visiems sodininkams ir sklypų savininkams, norintiems pasiekti įspūdingų rezultatų. Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje rasite profesionalių salotų ir kopūstų sėklų. Vienodo dydžio populiarių lapinių daržovių sėklos užtikrina greitą, tikslų ir lengvą sėjimą. Taip pat rekomenduojame profesionalias morkų, petražolių ir raudonųjų burokėlių sėklas. Puiki kruopščiai atrinktų sėklų kokybė pagreitina daigumą ir garantuoja puikią sodinukų sveikatą. Sėklų kokybė ypač svarbi lėtai augančioms šakninėms daržovėms. Ar norite augti kaip profesionalas? Kalibruotos sėklos vis labiau populiarėja tarp mūsų klientų. Investuodami į kalibruotas sėklas, gausite aukščiausios klasės sėklas su garantuotu dydžio nuokrypiu iki 0,2 mm skersmens. Sėklų dydis tiesiogiai lemia jų daigumą ir atsparumą nepalankioms oro sąlygoms dygimo laikotarpiu. Šis pirkinys vertas kiekvieno cento!

Profesionaliai auginti daržoves namų sode dar niekada nebuvo taip paprasta. Rinkitės inovatyvius sprendimus ir sėkite profesionalias sėklas – geriausias sėklas, kokias yra rinkoje. Mes padarysime jūsų derlių dar didesnį, o sodo darbai dar labiau patenkinti!