• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Profesionálne semená

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás najdôležitejšia. Preto sme profesionálne osivá zaradili do našej bežnej ponuky. Táto sekcia vám ponúka najlepšie, najodolnejšie a najproduktívnejšie odrody zeleniny. Tieto semená potešia svojou vynikajúcou, bezkonkurenčnou kvalitou. Veľké, rovnomerne veľké, starostlivo vybrané semená zaručujú vysoký výnos!

Profesionálne semená sú semená najvyššej úrovne. Pôvodne boli určené pre veľkoplošné priemyselné poľnohospodárstvo, no v súčasnosti sú dostupné pre každého. Tieto semená odporúčame všetkým záhradkárom a majiteľom pozemkov, ktorí chcú dosiahnuť veľkolepé výsledky. Náš internetový záhradný obchod obsahuje profesionálne semená šalátu a kelu. Rovnomerná veľkosť semien obľúbenej listovej zeleniny zaisťuje rýchly, presný a jednoduchý výsev. Odporúčame tiež profesionálne semená mrkvy, petržlenu a červenej repy. Dokonalá kvalita starostlivo vybraných semien urýchľuje klíčenie a zaručuje dokonalý zdravotný stav sadeníc. Kvalita semien je obzvlášť dôležitá v prípade pomaly rastúcej koreňovej zeleniny. Chcete rásť ako profík? Kalibrované semená sa medzi našimi zákazníkmi tešia čoraz väčšej obľube. Investíciou do kalibrovaných semien získate semená prémiovej triedy s garantovanou odchýlkou veľkosti maximálne 0,2 milimetra v priemere. Veľkosť semien sa priamo premieta do ich klíčivosti a odolnosti voči nepriaznivému počasiu v období vzchádzania. Tento nákup stojí za každý cent!

Profesionálne pestovanie zeleniny v domácej záhrade nebolo nikdy také jednoduché. Vyberte si inovatívne riešenia a zasiate profesionálne semená, najlepšie semená, ktoré sú dostupné na trhu. Urobíme váš výnos ešte väčším a záhradnícku prácu ešte viac uspokojujúcu!