• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Zahradní gril

Hunterovy hrnce jsou opět v módě - dozvědět se více o jednoduchém způsobu přípravy vynikajících jídel venku. Podívejte se, objednejte, vyzkoušejte a chutné dušené hotpotky se stanou stabilní součástí vašeho slavnostního menu!

Náš internetový obchod nabízí vysoce kvalitní hrnce na lov železa vyrobené technologií tlakového lití. Efektivní výrobní metoda a extrémně odolný materiál, který všechny části hrnce byly vyrobeny, zaručují jejich spolehlivost. Za hrnce s ohněm dodáváme renomovaný výrobce. S kvalitou, kterou nabízíme, nebudete nikdy spokojeni. Podívej se! 5 nebo 8-litrový litinový lovecký hrnec - táborák je nejlepší volbou pro začátečníky. Už jste ochutnali pečené dušené maso a máte v úmyslu pozvat na vaši párty skupinu přátel, objednat velký 11 nebo 16-litrový hrnec. V naší prodejně najdete také smaltované litinové hrnce, které jsou stejně odolné a spolehlivé, ale snadněji se čistí. Hrnce našich lovců se snadno používají: každý se skládá z hrnce, montážního víka, silné držadla víka a stabilních nohou, které můžete v případě potřeby snadno odstranit. Dušené maso připravené v loveckém hrnci s chutí, zdravé a překvapivé bohatou vůní. A co je ještě důležitější, nevyžadují neustálé míchání a kontrolu. Hrnec vyrobený z litiny nabízí skvělé řešení pro všechny milovníky grilování, kteří jsou unaveni z neustálého sledování grilovaného jídla. Naše hrnce vám umožní párty venku i v chladnějších dnech, protože akumulují a účinně vedou teplo. Chtěli byste se dozvědět více? Podívejte se na popisy produktů a procházejte obrázky!

Kupte si ohniště za přijatelnou cenu a zpříjemněte si večery v zahradě. Srdečně Vás zveme k procházení naší nabídky a přejeme vám příjemnou hostinu!