• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mednieka podi

Mednieka podi atkal ir modē - uzziniet vairāk par vienkāršu lielisku ēdienu pagatavošanas veidu ārpus telpām. Apskatiet, pasūtiet, izmēģiniet un garšīgie karsto katlu sautējumi kļūs par stabilu sastāvdaļu jūsu svētku ēdienkartē!

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāti augstas kvalitātes dzelzs mednieku podi, kas ražoti ar spiediena liešanas tehnoloģiju. Efektīva ražošanas metode un īpaši izturīgs materiāls, no kura izgatavotas visas katla daļas, garantē to uzticamību. Mēs piedāvājam pieņemamas cenas ugunskura podi, ko piegādā slavens ražotājs. Jūs nekad nebūsit neapmierināts ar mūsu piedāvāto kvalitāti. Paskaties! 5 vai 8 litru čuguna mednieka katls - ugunskura katls ir labākā izvēle iesācējiem. Vai jūs jau esat nobaudījis grauzdētus sautējumus un plānojat uz savu ballīti uzaicināt draugu grupu, pasūtīt lielu 11 vai 16 litru podu. Mūsu veikalā atradīsit arī emaljētus čuguna podus, kas ir tikpat izturīgi un uzticami, tomēr vieglāk tīrāmi. Mūsu mednieka podi ir viegli lietojami: katrs sastāv no poda, pieguļoša vāka, stipra vāka roktura un stabilām kājām, kuras vajadzības gadījumā varat viegli noņemt. Sautējumi, kas pagatavoti mednieka katlā, priecē ar garšu, ir veselīgi un pārsteidz ar bagātīgo aromātu. Kas ir vēl svarīgāk, tiem nav nepieciešama pastāvīga maisīšana un pārbaude. Čuguna katls piedāvā lielisku risinājumu visiem grila cienītājiem, kuriem ir apnicis visu laiku skatīties grilētu ēdienu. Mūsu podi ļaus jums ballēties ārpusē pat aukstākās dienās, jo efektīvi uzkrāj un siltumu vada. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar produktu aprakstiem un pārlūkojiet attēlus!

Pērciet ugunskura katlu par pieņemamu cenu un padariet vakarus dārzā vēl patīkamākus. Mēs laipni aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu un novēlam jums patīkamus svētkus!