• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kaitpuodžiai laužui

Medžiotojo puodai vėl madingi – atraskite paprastą būdą paruošti puikius lauko patiekalus. Naršykite mūsų asortimentą, pateikite užsakymą ir patirkite malonumą ruošiant skanius troškinius, kurie taps neatsiejama jūsų šventinio meniu dalimi!

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo aukštos kokybės geležinius medžiotojo puodus, pagamintus slėgio liejimo technologija. Šis efektyvus gamybos metodas ir itin patvarus medžiaga, naudojama kiekvienoje puodo dalyje, užtikrina jų patikimumą. Siūlome konkurencingos kainos laužo puodus iš garsaus gamintojo. Būsite visiškai patenkinti mūsų siūloma kokybe. Pažiūrėkite! 5 ar 8 litrų liejimo geležies medžiotojo puodas yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Jei jau mėgavotės keptais troškiniais ir planuojate surengti susibūrimą, apsvarstykite galimybę užsisakyti didesnį 11 ar 16 litrų puodą. Mūsų asortimente taip pat rasite emaliuotus liejimo geležies puodus, kurie yra lygiai taip pat patvarūs ir patikimi, tačiau lengviau valomi. Mūsų medžiotojo puodai yra lengvai naudojami, kiekvienas turi puodą, gerai priglundantį dangtį, tvirtą dangčio rankeną ir nuimamas stabilias kojas. Medžiotojo puode virti troškiniai yra skanūs, sveiki ir pasižymi turtingu aromatu. Svarbu, kad jų nereikia nuolat maišyti ir tikrinti. Liejimo geležies puodas yra puikus pasirinkimas grilio mėgėjams, kurie nenori nuolat stebėti savo grilio maisto. Mūsų puodai leidžia jums mėgautis lauko susibūrimais net šaltesnėmis dienomis, efektyviai kaupiant ir skleidžiant šilumą. Norite sužinoti daugiau? Naršykite mūsų produktų aprašymus ir peržiūrėkite nuotraukas!

Įsigykite laužo puodą už puikią kainą ir pagerinkite savo vakarus sode. Maloniai kviečiame jus naršyti mūsų kolekcijoje ir linkime jums nuostabios šventės patirties!