• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Kaitpuodžiai laužui

Medžiotojų puodai vėl tampa madingais - sužinokite daugiau apie paprastą puikių patiekalų paruošimo lauke būdą. Pasižiūrėkite, užsisakykite, išbandykite ir skanūs karštųjų patiekalų troškiniai taps stabilia jūsų šventinio meniu dalimi!

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra aukštos kokybės geležies medžiotojų puodai, pagaminti naudojant slėgio liejimo technologiją. Veiksmingas gamybos būdas ir ypač tvirta medžiaga, iš kurios gaminamos visos puodo dalys, garantuoja jų patikimumą. Mes pateikiame prieinamas kainas už laužo puodus, kuriuos tiekia žinomas gamintojas. Niekada nebūsite nepatenkinti mūsų siūloma kokybe. Pažiūrėk! 5 arba 8 litrų ketaus medžiotojo puodas - laužo puodas yra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems. Ar jau paragavote skrudintų troškinių ir planuojate pakviesti draugų būrį į savo vakarėlį, užsisakykite didelį 11 ar 16 litrų puodą. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite emaliuotų ketaus puodų, kurie yra patvarūs ir patikimi, tačiau lengviau valomi. Mūsų medžiotojų vazonus lengva naudoti: kiekvienas susideda iš puodo, tinkamo dangčio, stiprios dangčio rankenos ir stabilių kojų, kurias prireikus galite lengvai išimti. Medžiotojo puode paruošti troškiniai džiugina skoniu, yra sveiki ir stebina turtingu aromatu. Kas dar svarbiau, jiems nereikia nuolat maišyti ir tikrinti. Puodas iš ketaus siūlo puikų sprendimą visiems kepsnių mėgėjams, kurie pavargo visą laiką žiūrėti ant kepto maisto. Mūsų puodai leis vakarėliuoti lauke net ir šaltesnėmis dienomis, nes kaupia ir efektyviai šilumą. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Peržiūrėkite produktų aprašymus ir peržiūrėkite vaizdus!

Įsigykite laužo puodą už prieinamą kainą ir vakarus sode padarykite dar malonesnius. Maloniai kviečiame pasižvalgyti po mūsų pasiūlymą ir linkime linksmos šventės!