• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Jahimehe potid

Jahimehe potid on jälle moes - lugege lisateavet lihtsa viisi kohta suurepärase söögi valmistamiseks õues. Vaadake kohale, tellige, proovige järele ja maitsvad kuumakastmehautised saavad teie piduliku menüü stabiilseks osaks!

Meie veebipood pakub kvaliteetseid rauaküttide potte, mis on valmistatud survevalutehnoloogia abil. Tõhus tootmisviis ja äärmiselt vastupidav materjal, mis on valmistatud kõigi poti osade puhul, tagab nende töökindluse. Pakume taskukohaseid hindu tuntud tootja pakutavatele lõkkepottidele. Te ei saa kunagi olla rahul meie pakutava kvaliteediga. Vaata! 5 või 8-liitrine malmist jahimeeste pott - lõkepott on parim valik algajatele. Kas olete juba maitsnud röstitud hautisi ja plaanite kutsuda oma peole mõne sõpruskonna, tellige suur 11 või 16-liitrine pott. Meie poest leiate ka emailitud malmist potte, mis on sama vastupidavad ja töökindlad, kuid lihtsamini puhastatavad. Meie jahimeeste potte on lihtne kasutada: igaüks koosneb potist, paigaldatavast kaanest, tugevast kaane käepidemest ja stabiilsetest jalgadest, mida saate vajadusel hõlpsalt eemaldada. Jahimeeste potis valmistatud hautised rõõmustavad maitset, on tervislikud ja üllatavad rikkaliku aroomiga. Mis on veelgi olulisem, nad ei vaja pidevat segamist ja kontrollimist. Malmist valmistatud pott pakub suurepärast lahendust kõigile grillisõpradele, kes on väsinud kogu aeg grillitud toitu jälgimast. Meie potid võimaldavad teil ka külmematel päevadel väljas pidutseda, kuna need koguvad ja juhivad soojust tõhusalt. Kas soovite rohkem teada saada? Tutvuge tootekirjeldustega ja sirvige pilte!

Ostke soodsa hinnaga lõkkepott ja tehke oma õhtud aias veelgi nauditavamaks. Kutsume teid meie pakkumist sirvima ja soovime teile nauditavat pidu!