• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hřídele a kliky

Hřídele a kliky pro různé zahradní nářadí mohou práci značně usnadnit, pokud byly vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a řádně profilovány. Podívejte se na nabídku, kterou jsme pro vás připravili - náš zahradní obchod nabízí lehké dřevěné a robustní hliníkové šachty a kliky pro rýče, lopaty, motyky a hrábě za přijatelné ceny.

Než vyberete rukojeť nebo hřídel, zkontrolujte průměr pracovní hlavy vašeho nástroje. Nabízíme, mezi mnoha dalšími produkty tohoto druhu, 140 cm dlouhý dřevěný dřík pro 23 mm nástroje, 100 cm dlouhý dřevěný dřík pro nástroje 38 mm, stejně jako různé modely pro 28 mm nástroje, 100 až 150 cm dlouhé. Díky širokému výběru zde budete moci rychle najít hřídel, která se nejlépe hodí pro vaši výšku, zajistí pohodlný provoz a chrání vás před bolestmi zad i po dlouhých hodinách práce. Pokud hledáte hřídel pro lopatu nebo rýč, zkuste 110 cm dlouhou dřevěnou nástrojovou hřídel s DY rukojetí nebo 100 cm dlouhou dřevěnou šachtu s lopatkou ve tvaru T. Inovativní, dobře navržené rukojeti a hřídele Fiskars, včetně těch se systémem QuikFit, který vám umožňuje snadno připojit k nim různé hlavy, se také těší velké oblibě mezi našimi zákazníky. Krátká 0,3 m dlouhá rukojeť QuikFit, 0,85 m středně dlouhá rukojeť QuikFit a dlouhý 1,56 m dlouhý hřídel QuikFit jsou k dispozici v naší prodejně. Můžete je používat s motyky, kultivátory, vidličkami a dalšími nástroji, které patří do této řady produktů. Vyměnitelné hřídele a kliky vám umožní ušetřit úložný prostor a peníze - vyzkoušejte je v této sezoně!

Srdečně Vás zveme na nákupní turné se 100% zárukou spokojenosti. Objednejte si robustní, odolné hřídele a kliky z prvotřídních materiálů s dodávkou domů. Nakupujte elegantně: rychle, pohodlně a bez přeplatku. To dává smysl a přináší zisky!