• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Čištění a údržba náhrobního kamene

Péče o hroby může být ještě dnes jednodušší a méně časově náročná - navštivte oddělení čištění a údržby Headstone, abyste zjistili, co jsme pro vás připravili!

Nabízíme širokou škálu příslušenství, které tyto činnosti usnadňuje. Nenechte si ujít čisticí prostředky na náhrobní kameny a náhrobní kameny. Vysoce kvalitní krém Grobex účinně odstraňuje skvrny a zároveň zachovává mramor a teraco. Chcete použít pastu nebo vlhčené ubrousky, najdete zde také příslušné produkty. Vybavte se speciálními rukavicemi, které budou chránit vaše ruce před chemickými čisticími prostředky. Můžete si vybrat z různých modelů, všechny vyrobené z prvotřídních materiálů. Určitě budete potřebovat velké vědro a pevný sáček na odpad. Pokud se chcete zbavit plevelů, které rostou ve štěrbinách mezi dlažebními kameny, nemusíte je vytrhávat - agent Roundup se o ně postará

Veškeré toto příslušenství zakoupíte za konkurenceschopné ceny v oddělení čištění a údržby Headstone v našem internetovém obchodě. Poznejte naši nabídku a nakupujte online - rychle, snadno a inovativně!