• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Kladiva

V našem obchodě jsou k dispozici ruční kladiva zámečníků a sáňky různých hmotností a velikostí. Prozkoumejte naši nabídku - máme k dispozici vysoce kvalitní zahradnické nářadí a nářadí pro domácnost. Vsadíme se, že v našem obchodě objednáte nejlepší kladivo pro renovaci, konstrukci, opravy a použití řemeslníků.

Hledáte pevný, lehký a praktický nástroj pro zatloukání hřebíků? Za tímto účelem nabízíme zámečnická kladiva 100 g, 200 g, 400 ga 500 g s dřevěnou rukojetí. Vyberte si hmotnost, která vyhovuje vašim preferencím, aby byla práce pohodlná, efektivní a zábavná. Nástroje dostupné v našem obchodě jsou vybaveny robustními držadly ze skelného vlákna nebo leštěného dřeva. Obě varianty se ukázaly jako lehké, přesto trvanlivé a pohodlné. Pokud toužíte po větší síle zasažení, kupte zámečnické kladivo 0,3 kg, 0,5 kg, 1,0 kg nebo 2,0 kg. Během těžkých stavebních prací se hodí nástroje těchto rozměrů. Pokud na druhé straně hledáte kladivo pro pohon klínů, tyčí a plnění dalších povinností, které vyžadují větší sílu, objednejte si saní o hmotnosti 3,0 nebo 5,0 kg, které získáte v našem internetovém obchodě za skutečně konkurenceschopné ceny. Zjistěte více o možnostech bezplatného doručení a sestavte si vlastní sadu nástrojů bez nutnosti přenášet těžké břemeny!

Zveme vás na nákupní prohlídku, která uspokojí všechny vaše potřeby! Ušetřete čas a peníze s námi - stačí se dozvědět více o naší nabídce, abyste věděli, že stojí za to nás vybrat!