• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Kosy

Ruční kosa zůstává populární, ačkoli mechanické nástroje získávají v dnešní době stále větší popularitu. V mnoha situacích je nepostradatelná. Pravidelně obsluhovaná kosa bude sloužit jejímu majiteli roky.

W shromáždili produkty špičkové kvality různých délek v oddělení Scythes. Ruční kosa poskytuje jednoduché řešení, které je ideální pro úklid a provádění nezbytných pečovatelských opatření. Ukázalo se, že je nepostradatelný nejen v zemědělství, ale také v ovocnářských, lesnických a domácích zahradách. Nic nemůže odpovídat výkonu kosy na náspech, zákopech a vodních nádržích.
Ručně ovládané kosy lze úspěšně použít všude tam, kde nelze použít hlučné nástroje poháněné spalováním a kde není možné připojit elektrické zastřihovače ke zdroji energie. Ekologickou stránku ruční kosy nelze podceňovat. Nevypouští žádné výfukové plyny, umožňuje uniknout malým zvířatům, a je proto dokonale vhodný pro všechny lidi pečující o přírodu a zejména o místní ekosystémy. Tyto kosy nerostou trávy, a proto zabraňují šíření plevelů. Tráva posetá tradiční kosou není ani mletá, ani mlácená, takže poskytuje vynikající materiál pro krmivo pro zvířata. Existuje také platný finanční argument. Ruční kosy se kupují nejen levněji. Jejich údržba a údržba by nevyžadovala značné náklady na rozdíl od alternativ poháněných spalováním.

Při výběru vezměte v úvahu délku a šířku kosy a přizpůsobte ji výšce. Menší radlice se doporučují méně zkušeným uživatelům. Materiál, z něhož byla kosa vyrobena, je také zásadní - nezapomeňte, že kované čepele jsou zdaleka tou nejlepší volbou. Zvládnou husté chomáče a dokonce i keře, kde by se elektrické a spalovací nástroje dlouho vzdaly. Zachování kosy je založeno na příklepu - večer na povrchu - a naostření brouskem. Neukládejte kosy ve vlhkých místnostech, abyste je ochránili před korozí.

V našem zahradním obchodě najdete ruční kosy vynikající kvality a odolnosti od renomovaných výrobců. Tato kombinace faktorů zajišťuje životnost zakoupených nástrojů.

Využijte naší nabídky a nikdy nebudete litovat. Čeká vás zde široký výběr produktů různých kategorií za mimořádně výhodné ceny. Proveďte objednávku a balíček bude k vašim dveřím v žádném okamžiku. Srdečně Vás zveme k procházení naší nabídky!