• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Pletené (rašlové) tašky

Pokud se připravujete na sklizeň, kupte pletené (rašlové) sáčky určené pro skladování zeleniny a ovoce. Jakou velikost potřebujete? Podívejte se, co pro vás máme! Nabízíme široký výběr kvalitních pletených (rašlových) tašek prodávaných samostatně nebo ve větších baleních. Neváhejte a využijte konkurenčních cen!

Pletené (rašlové) tašky nabízené v našem obchodě jsou vyrobeny z pružného, přesto velmi trvanlivého materiálu odolného proti roztržení. Toto je pravděpodobně nejlepší řešení pro skladování zeleniny a ovoce. Skládané tašky nezabírají mnoho místa a přesto jsou velmi prostorné. Díky struktuře ok umožňují volnou cirkulaci vzduchu a snižují tak riziko rozpadu ovoce a zeleniny. Jsou dokonale vhodné pro dlouhodobé skladování brambor, cibule, mrkve, kořenů petržele, celeru, řepy, vlašských ořechů, jablek a cibulovin. Stačí se podívat na tuto dostupnou cenu! Získáte pletené (rašlové) sáčky pro skladování zeleniny a ovoce o velikosti 30 x 50 cm, 40 x 60 cm a 50 x 80 cm. Jedna taška pojme - v závislosti na její velikosti - 5 až 15 kg zboží!

Stojíme za vynikající trvanlivost a prvotřídní kvalitu, které jsou dostupné pro každého! Zjistěte více o našem výběru produktů a zakupte si pevné pletené tašky, které vám budou sloužit roky. Proveďte větší objednávku a ušetřete díky působivým slevám. Nakupování v našem obchodě vždy přinese další výhody - podívejte se na nás!