• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sīpolu augu piederumi

Sīpolu augu piederumi ir nodaļa, kurā dārzkopības mīļotāji var iegūt noderīgus instrumentus, piederumus, piederumus un profesionālu mēslojumu, kas nepieciešami, lai pienācīgi rūpētos par sīpoliem, bumbuļiem un sakneņiem. Visi šeit dārza veikalā piedāvātie produkti izceļas ar izcilu kvalitāti. Mēs sadarbojamies ar slaveniem ražotājiem un zīmoliem, kuriem ir nevainojama reputācija klientu vidū. Jūs atradīsit Agrecol, Biopon, Target, Prosperplast un Greenmill produktus kopā ar citām precēm, ko parakstījuši citi labi pazīstami un ievēroti zīmoli. Tā kā jūsu apmierinātība ir mūsu nē. 1 mērķis, mēs piedāvājam šos produktus par vairāk nekā saprātīgām cenām. Apskatiet mūsu sortimentu!

Ja jūs joprojām neesat iestādījis sīpolus uz robežām, aprīkojiet sevi ar izturīgu, sīpolu stādīšanas grozu. Mūsu veikals piedāvā šos grozus dažādos izmēros. To galvenais mērķis ir aizsargāt augus no kaitēkļiem. Jūs viegli atradīsit produktu, kura izmērs atbilst jūsu sīpolu un sakneņu lielumam un konkrētajam dārza izkārtojumam. Stādīšanu ievērojami atvieglos funkcionāls sīpolu stādītājs vai, ja vēlaties, tradicionālie instrumenti, īpaši profilēta rokas lāpsta. Plašs mazu rokas darbarīku, ražotu augstākās kvalitātes izturīgu materiālu klāsts daudzgadu robežas iestatīšanu pārvērtīs bērnu rotaļās. Nevajadzētu aizmirst arī par pareizu mēslošanu - sīpolu augu piederumos atradīsit lieliskus granulētus mēslojumus, kas vēl vairāk uzlabos jūsu liliju, narcises, tulpju, begoniju, dāliju un citu ziedošu skaistuļu ziedēšanas intensitāti un kvalitāti

Nevilcinieties vairs - noklikšķiniet un pasūtiet, lai visi sīpolu augu piederumi tiktu nekavējoties piegādāti tieši pie jūsu durvīm!