• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sīpolu augu piederumi

Sīpolu augu piederumi ir kategorija, kurā dārza entuziasti var atrast būtiskus rīkus, piederumus, instrumentus un profesionālas mēslojumus, kas nepieciešami, lai pareizi rūpētos par sīpolaugiem, gumijām un saknēm. Visi mūsu tiešsaistes dārza veikala piedāvātie produkti izceļas ar izcilu kvalitāti. Mēs sadarbojamies ar pazīstamiem ražotājiem un zīmoliem, kuriem ir bezvadu reputācija klientu vidū, tostarp Agrecol, Biopon, Target, Prosperplast, Greenmill un citiem cienījamiem zīmoliem. Jūsu apmierinātība ir mūsu galvenais mērķis, tāpēc šos produktus piedāvājam par pārāk saprātīgām cenām. Tikai apskatiet mūsu izvēli!

Ja jūs vēl neesat iestādījuši sīpolus gar robežām, apsveriet iespēju iegādāties izturīgu sīpolaugu stādīšanas grozu ar tīklu. Mūsu veikalā ir pieejami šie grozi dažādās izmēros. To galvenais mērķis ir aizsargāt augus no kaitēkļiem. Jūs viegli atradīsiet produktu, kura izmērs atbilst jūsu sīpolu, gumiju un dārza izkārtojuma izmēram. Funkcionāls sīpolu stādīšanas aparāts vai, ja jūs dodat priekšroku tradicionāliem rīkiem, speciāli profils rokas kastuvs ievērojami vienkāršos stādīšanu. Mūsu plašajā izvēlē mazi rokas instrumenti, kas izgatavoti no augstas kvalitātes un izturīgiem materiāliem, padarīs daudzgadīgās robežas izveidi par bērnu spēli. Un neaizmirstiet par pareizu mēslošanu - sīpolu augu piederumu starpā jūs atradīsiet izcilus granulētus mēslojumus, kas uzlabos jūsu liliju, narcisu, tulipānu, begoniju, daļļu un citu ziedu skaistumu vitalitāti un kvalitāti.

Vairs nešaubieties - noklikšķiniet un pasūtiet tagad, lai visas jūsu "Sīpolu augu piederumi" tiktu piegādāti tieši pie jūsu durvīm!