• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Ruční pily

Ruční pily jsou naprosto nezbytné pro řezání silných větví a polen. Široký sortiment těchto nástrojů najdete zde v našem obchodě. Ze seznamu níže vyberte model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

Každý majitel zahrádkáře a vlastníka pozemku ví, že ani ten nejlepší kypřič nezvládne větší větve a stromy. Takže pokud se připravujete na ztenčení keřů a korun stromů, možná budete potřebovat robustní 24 ”SW31 příďovou pilu. Jeho čepel je profilovaná speciálně pro rychlé klouzání silnými větvemi a poleny v obou směrech. Lehký, ergonomický rám vám umožní přesně manévrovat s nástrojem i na těžko přístupných místech. Zakoupením tohoto zařízení efektivně vyřešíte problém řezání větví! V našem internetovém obchodě najdete také náhradní pilové kotouče v nejoblíbenějších velikostech. Doporučujeme kypřič Caterpillar s pilou, kterou lze namontovat na každou hřídel, pro řezání až 32 mm silných větví vysoko nad zemí. Hledáte víceúčelovou čepel? Zahradní pila Xtract S (malá) nebo Xtract L (velká) splní vaše požadavky. Mohou být použity jak pro tvarování, tak pro sanitární provoz v sadech a pro řezání prken a prken. Díky skládacím kotoučům jsou oba tyto modely praktické a nepotřebují mnoho úložného prostoru. Podívejte se také na naše další produkty. Určitě máme nástroje, které hledáte, skladem!

Nabízíme nástroje od vysoce uznávaných a uznávaných výrobců. Pily Fiskars najdete za konkurenceschopné ceny v našem zahradním obchodě. Nenechte si ujít tuto šanci!