• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Svogūninių augalų aksesuarai

Svogūninių augalų aksesuarai yra skyrius, kuriame sodininkystės mėgėjai gali įsigyti naudingų įrankių, aksesuarų, indų ir profesionalių trąšų, reikalingų tinkamai pasirūpinti svogūnėliais, gumbavaisiais ir šakniastiebiais. Visi čia internetinėje sodo parduotuvėje siūlomi produktai išsiskiria puikia kokybe. Mes bendradarbiaujame su garsiais gamintojais ir prekių ženklais, kurie turi nepriekaištingą reputaciją tarp klientų. Rasite „Agrecol“, „Biopon“, „Target“, „Prosperplast“ ir „Greenmill“ gaminius kartu su kitomis prekėmis, pasirašytus kitų gerai žinomų ir gerbiamų prekių ženklų. Kadangi jūsų pasitenkinimas yra mūsų ne. 1 tikslas, mes siūlome šiuos produktus už daugiau nei protingas kainas. Pažvelkite į mūsų asortimentą!

Jei vis dar nepasodinote svogūnėlių ant sienų, pasirūpinkite patvariu, tinkliniu svogūnėlių sodinimo krepšeliu. Mūsų parduotuvėje yra įvairių dydžių krepšelių. Pagrindinis jų tikslas yra apsaugoti augalus nuo kenkėjų. Lengvai rasite produktą, kurio dydis atitinka jūsų svogūnėlių ir šakniastiebių dydį ir konkrečią sodo tvarką. Funkcinis svogūninis sodintuvas arba, jei jums labiau patinka tradiciniai įrankiai, specialiai profiliuotas rankinis kastuvas, žymiai palengvins sodinimą. Platus mažų rankinių įrankių, pagamintų iš aukščiausios kokybės ir patvarių medžiagų pasirinkimas, daugiametės sienos nustatymą pavers vaikų žaidimu. Nepamirškite apie tinkamą tręšimą - iš svogūninių augalų aksesuarų rasite puikių granuliuotų trąšų, kurios dar labiau pagerins jūsų lelijų, narcizų, tulpių, begonijų, dahlijų ir kitų žydinčių gražuolių žydėjimo intensyvumą ir kokybę.

Nedvejokite - spustelėkite ir užsisakykite, kad visi svogūninių augalų aksesuarai būtų nedelsiant pristatyti tiesiai į jūsų duris!