• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Svogūninių augalų aksesuarai

Svogūninių augalų aksesuarai yra kategorija, kurioje sodo entuziastai gali rasti būtinus įrankius, priedus, įrenginius ir profesionalius trąšas, reikalingas svogūniniais augalais, gumbais ir šaknimis tinkamai rūpintis. Visi mūsų internetinės sodo parduotuvės produktai išsiskiria puikia kokybe. Mes bendradarbiaujame su gerai žinomais gamintojais ir prekės ženklais, kurie mėgaujasi puikiu reputaciju tarp klientų, įskaitant Agrecol, Biopon, Target, Prosperplast, Greenmill ir kitus gerbiamus prekės ženklus. Jūsų patenkintumas yra mūsų pirmasis tikslas, todėl šiuos produktus siūlome už daugiau nei priimtiną kainą. Tiesiog pažiūrėkite į mūsų asortimentą!

Jei dar neesate pasodinę svogūnų palei kraštus, apsvarstykite apsirengti tvirtu tinkleliu pagamintu svogūninėms augalams skirtu sodinimo krepšiu. Mūsų parduotuvė siūlo šiuos krepšius skirtingais dydžiais. Jų pagrindinė paskirtis yra apsaugoti augalus nuo kenkėjų. Jūs lengvai rasite produktą, kurio dydis atitiks jūsų svogūnų, gumbų ir jūsų sodo išdėstymo dydį. Funkcinė svogūninės augalų sodintoja arba, jei jums patinka tradiciniai įrankiai, specialiai profiluota rankinė kastuvas ženkliai palengvins sodinimą. Platus mažų rankinių įrankių pasirinkimas, pagamintų iš aukštos kokybės ir ilgaamžių medžiagų, padarys daugiamečio krašto organizavimą vaikiška žaidimu. Ir nepraleiskite tinkamo tręšimo - tarp svogūninėms augalams skirtų priedų rasite puikias granulines trąšas, kurios padidins jūsų lilijų, narcizų, tulpių, begonijų, dalijų ir kitų žydinčių grožybių gyvybingumą ir kokybę.

Daugiau nebesvarstykite - spustelėkite ir užsakykite dabar, kad visi jūsų "Svogūninių augalų aksesuarai" būtų pristatyti tiesiai į jūsų duris!