• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Hrábě

Chtěli byste koupit hrábě bez utrácení peněz? Některé si můžete objednat v našem obchodě s dostupným doručením domů. Nabízíme široký výběr různých typů shrnovačů: široké pro větší oblasti, jakož i malé ruční nástroje pro přesnou práci na hranicích. Všechny naše výrobky tohoto druhu jsou uvedeny níže!

Pokud hledáte hrábě na zem a vyčistíte ji od kamenů, větviček a dalších odpadků, investujte do 18-hrotového ocelového hrábě s kaucí a 130 cm dlouhou dřevěnou šachtou (k dispozici je také 16-hrotový model)) . Jeho široká hlava zajišťuje rychlou akci a dlouhý pracovní rozsah hřídele. Vysoce výkonný 10-hrotový hrábě se 120 cm dlouhou dřevěnou šachtou je náš návrh na menší hranice, postele a stezky. Najdete zde také vysoce kvalitní listové hrábě. Už nemusíte hledat Small 43-cm ERGO shrnovací hlavu od CELLFAST, ale jednoduše si ji objednejte zde v našem obchodě. Pokud dáváte přednost běžným nástrojům, zakupte si univerzální kovový hrábě ERGO o průměru 37 cm od CELLFAST, vhodné jak pro uklízení trávníků, tak pro vyhlazení půdy na hranicích. Nezapomeňte na menší ruční nářadí, které vám umožní udržovat pořádek na záhonech a v balkonových krabicích. Malý 8-hrotový hrábě na rukojeti 60 cm je lehký nástroj, který je ideální pro práci na hranicích hustě osázených trvalými rostlinami, zatímco motyka / stěrka 2-in1 je naprosto nezbytná pro výsadbu nových rostlin a hluboké odstraňování plevelů dosáhnout kořenů. Máme k dispozici mnohem více vynikajících a funkčních zahradnických nástrojů - stačí se podívat na obrázky!

Nabízíme hrábě v různých velikostech, s držadly nebo bez držadel - za konkurenceschopné ceny a cenově dostupné doručení k vašim dveřím. Neváhejte, využijte výhod našeho komplexního balíčku a užijte si pohodlné online nakupování bez čekání ve frontách, přenášení těžkých břemen a přeplatek. Máme vše, co vaše zahrada potřebuje. Podívejte se na nás!