• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lehtläikega väetised

Leheläikega väetised, mis on ideaalsed lihakate, paksude lehtedega potitaimedele, pakuvad täiuslikku lahendust teie kallite roheliste taimede eest hoolitsemiseks. Meie valikus on kõrgelt hinnatud kaubamärgid, mis on aastaid olnud aednikumaailmas lemmikud. Kui teie taimedel on tuhmid, mattid lehed, elustage neid Zielony Domi Leheläikega Leheväetisega.

Meie veebipoes on saadaval selle toote mitmesugused suurused, nii pihusti kui ka udujaoturi valikutega. See valem ühendab leheväetise, mis tugevdab ja toidab teie taimi, mesilasvaha ja merevaigust ekstraktiga, et anda lehtedele suurepärane läige. Huvitatud mugavatest, kergesti kasutatavatest leheläike lappidest? Valik on teie. Pakume järjepidevalt konkurentsivõimelisi hindu ja kiiret kohaletoimetamist koju. Avastage Garden Seeds Market ja ostke veebis sertifitseeritud mineraalseid ja orgaanilisi väetisi oma kodu- ja aiaõitsvatele taimedele.

Meil on uhke pakkuda testitud, hinnatud, tõhusaid ja ohutuid tooteid, millel on selged kasutusjuhised. Meie tooted on loodud selleks, et aidata teie potitaimedel kasvada ja muutuda kaunimaks. Uurige teisi tooteid Leheläikega väetiste kategoorias - soovitame meie suurepäraseid sügis- ja talviseid väetisi, tõhusaid geelväetisi ja väetisepulki. Proovige neid, tellige mugavalt oma kodust ja tähistagem koos teie taimede ilu!