• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Lehtläikega väetised

Leheläikega väetised, mis on mõeldud lihakate, paksude lehtedega potitaimedele, võimaldavad teil oma roheliste iluduste eest igakülgselt hoolitseda. Pakume tooteid, mille on alla kirjutanud tunnustatud kaubamärgid ja mis on aiandusturul juba aastaid populaarne. Kui teie taimedel tekivad matid, tuhmid lehed, noorendage neid Zielony Domi leheväetise leheläikega.

Meie veebipoes on seda toodet laos erineva suurusega pudelites. Võite valida ka pihusti või ududosaatorite seast. See toode sisaldab leheväetist, mis tugevdab ja toidab taimi, samuti mesilaste vaha ja merevaigu ekstrakti, mis annavad lehestikule ilusa sära. Kas soovite proovida käepäraseid, hõlpsasti kasutatavaid ja praktilisi lehtede läikega salvrätte? See on sinu teha. Pakume pidevalt madalaid hindu ja kiiret kojutoomist. Tutvuge aiaseemneturuga ja ostke veebis sertifitseeritud mineraal- ja orgaanilisi väetisi kodu ja aia õistaimedele.

Esitame käesolevaga testitud, kõrgelt hinnatud, tõhusaid ja ohutuid tooteid, mis tarnitakse arusaadavate kasutusjuhistega. Aitame teie potitaimedel rikkalikumalt kasvada ja ilusamaks muutuda. Kutsume teid sirvima muid väetiste kategooria tooteid - soovitame suurepäraseid sügis- ja talveväetisi, tõhusaid geelväetisi ja väetisepulki. Proovige neid, tellige kodust lahkumata ja laske meil koos teiega oma taimede ilu nautida!