• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Trąšos su lapų blizgesiu

Lapų blizgesio trąšos, puikiai tinkančios storų, mėsingų lapų puodiniams augalams, siūlo visapusišką sprendimą jūsų mylimųjų žaliųjų augalų priežiūrai. Mūsų pasiūloje yra labai gerbiamų prekinių ženklų, kurie jau daugelį metų yra mėgstami sodo pasaulyje. Jei jūsų augalai turi matinius, neblizgančius lapus, atgaivinkite juos su 'Zielony Dom' Lapų Trąša Lapų Blizgesiui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje turime šio produkto įvairių dydžių, galima rinktis tiek purkštukų, tiek miglotukų variantus. Ši formulė derina lapų trąšas, kurios stiprina ir maitina jūsų augalus, su bičių vašku ir gintaro ekstraktu nuostabiam lapų blizgesiui. Norite išbandyti patogias, lengvai naudojamas lapų blizgesio servetėles? Pasirinkimas yra jūsų. Nuolat siūlome konkurencingas kainas ir greitą pristatymą į namus. Atraskite 'Garden Seeds Market' ir internetu įsigykite sertifikuotas mineralines ir organines trąšas jūsų namų ir sodo žydinčioms augalams.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti išbandytus, vertinamus, efektyvius ir saugius produktus, komplektuotus su aiškiomis naudojimo instrukcijomis. Mūsų produktai yra sukurti padėti jūsų puodiniams augalams klestėti ir tapti dar gražesniais. Naršykite kitus produktus 'Lapų Blizgesio Trąšų' kategorijoje - mes labai rekomenduojame mūsų puikius rudens ir žiemos trąšas, efektyvias gelio trąšas ir trąšų lazdeles. Išbandykite juos, užsisakykite iš savo namų patogumo ir kartu švęskime jūsų augalų grožį!