• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Trąšos su lapų blizgesiu

Trąšos su lapų blizgesiu, skirtos vazoniniams augalams su mėsingais, storais lapais, leidžia visapusiškai rūpintis savo žaliomis grožybėmis. Mes siūlome žinomų prekių ženklų pasirašytus produktus, kurie jau daugelį metų džiaugiasi sodininkystės rinkoje. Jei jūsų augaluose atsiranda matinių, nuobodžių lapų, atnaujinkite juos lapų trąšų lapų blizgesiu iš Zielony Dom.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra šio produkto įvairaus dydžio buteliuose. Taip pat galite rinktis iš purkštuvo ar rūko dozatorių. Šiame produkte yra lapų trąšų, stiprinančių ir maitinančių augalus, taip pat bičių vaškas ir gintaro ekstraktas, suteikiantis lapams gražų blizgesį. Ar norėtumėte išbandyti patogias, lengvai naudojamas ir praktiškas lapų blizgesio servetėles? Viskas priklauso nuo tavęs. Mes nuolat siūlome mažas kainas ir greitą pristatymą į namus. Pažinkite sodo sėklų turgų ir internetu įsigykite sertifikuotų mineralinių ir organinių trąšų naminiams ir sodo žydintiems augalams.

Pristatome išbandytus, labai vertinamus, efektyvius ir saugius produktus, kurie pristatomi su suprantama naudojimo instrukcija. Mes padedame jūsų vazoniniams augalams augti labiau ir gražiau. Kviečiame peržiūrėti kitus produktus iš trąšų kategorijos - rekomenduojame puikias rudens ir žiemos trąšas, efektyvias gelines trąšas ir trąšų lazdeles. Išmėginkite juos, užsisakykite neišeidami iš namų ir leiskite mums mėgautis jūsų augalų grožiu kartu su jumis!