Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива з блиском листя

Добрива з блиском листя, призначені для горшкових рослин з м’ясистим, товстим листям, дозволяють комплексно доглядати за своїми зеленими красунями. Ми пропонуємо товари, підписані відомими брендами, які вже багато років користуються високою популярністю на ринку садівництва. Якщо на ваших рослинах розвиваються матові, тьмяні листя, омолоджуйте їх за допомогою позакореневого листя блискучих добрив від Zielony Dom.

У нашому інтернет-магазині є цей товар у пляшках різного розміру на складі. Ви також можете вибрати з пульверизатора або дозатора туману. Цей продукт містить позакореневе добриво, яке зміцнює та живить рослини, а також бджолиний віск та екстракт бурштину, які надають листю гарний блиск. Хочете випробувати зручні, прості у використанні та практичні серветки для блиску листя? Тобі вирішувати. Ми постійно пропонуємо низькі ціни та швидку доставку додому. Познайомтесь із ринком садового насіння та придбайте в Інтернеті сертифіковані мінеральні та органічні добрива для квіткових рослин для дому та саду.

Цим ми представляємо випробувані, високо оцінені, ефективні та безпечні продукти, які постачаються з зрозумілими інструкціями по застосуванню. Ми допомагаємо вашим горшковим рослинам рости більш буйно і ставати гарнішими. Ми запрошуємо вас переглянути інші товари з категорії “Добрива” - ми рекомендуємо чудові осінні та зимові добрива, ефективні гелеві добрива та добривні палички. Спробуйте їм, замовляйте, не виходячи з дому, і дайте нам насолодитися красою ваших рослин разом з вами!

У цій категорії немає товарів