• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums ar lapu spīdumu

Lapu mirdzuma mēslojums, kas ir ideāli piemērots podos audzētām augiem ar sulīgām, biezām lapām, piedāvā pilnīgu risinājumu jūsu mīļotās zaļumainības kopšanai. Mūsu piedāvājumā ir augsti novērtēti zīmoli, kas jau daudzus gadus ir populāri dārzkopības pasaulē. Ja jūsu augiem ir matētas, neizteiksmīgas lapas, atdzīviniet tās ar 'Zielony Dom' Lapu Mēslojumu Lapu Mirdzumai.

Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami šī produkta dažādi izmēri, ar izvēli starp smidzinātājiem un miglas izsmidzinātājiem. Šī formula apvieno lapu mēslojumu, kas stiprina un baro jūsu augus, ar bišu vasku un dzintara ekstraktu apburošai lapu mirdzumai. Vai vēlaties izmēģināt ērtas, viegli lietojamas lapu mirdzuma salvetes? Izvēle ir jūsu ziņā. Mēs pastāvīgi piedāvājam konkurētspējīgas cenas un ātru piegādi mājās. Atklājiet 'Garden Seeds Market' un iepērcieties tiešsaistē par sertificētiem minerāliem un organiskiem mēslojumiem jūsu mājas un dārza ziedošiem augiem.

Mēs ar lepnumu piedāvājam pārbaudītus, augsti novērtētus, efektīvus un drošus produktus, kas ir aprīkoti ar skaidrām lietošanas instrukcijām. Mūsu produkti ir izstrādāti, lai palīdzētu jūsu podu augiem augt un kļūt skaistākiem. Iepazīstieties ar citiem produktiem kategorijā 'Lapu Mirdzuma Mēslojums' - mēs īpaši iesakām mūsu izcilos rudens un ziemas mēslojumus, efektīvus želejas mēslojumus un mēslojuma nūjiņas. Izmēģiniet tos, pasūtiet no mājas ērtībām un kopā svinēsim jūsu augu skaistumu!