• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mēslojums ar lapu spīdumu

Mēslojums ar lapu spīdumu, kas paredzēts podaugiem ar gaļīgām, biezām lapām, ļauj vispusīgi rūpēties par savām zaļajām skaistulēm. Mēs piedāvājam slavenu zīmolu parakstītus produktus, kas dārza tirgū jau gadiem ilgi bauda lielu popularitāti. Ja jūsu augiem veidojas matētas, blāvas lapas, atjaunojiet tās ar Zielony Dom lapu zaļumu mēslojuma lapu spīdumu.

Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejams šis produkts dažāda lieluma pudelēs. Jūs varat izvēlēties arī no izsmidzinātāja vai miglas izsmidzinātājiem. Šis produkts satur lapotnes mēslojumu, kas stiprina un baro augus, kā arī bišu vasku un dzintara ekstraktu, kas lapotnēm piešķir skaistu spīdumu. Vai vēlaties izmēģināt parocīgas, viegli lietojamas un praktiskas lapu spīduma salvetes? Atkarīgs no tevis. Mēs nepārtraukti piedāvājam zemas cenas un ātru piegādi mājās. Iepazīstiet dārza sēklu tirgu un tiešsaistē iegādājieties sertificētus minerālu un organiskos mēslojumus mājas un dārza ziedaugiem.

Ar šo mēs piedāvājam pārbaudītus, augsti novērtētus, efektīvus un drošus produktus, kas tiek piegādāti ar saprotamu lietošanas instrukciju. Mēs palīdzam jūsu potaugiem augt pārpilnāk un kļūt skaistākiem. Mēs aicinām jūs pārlūkot citus produktus no Mēslojums kategorijas - mēs iesakām izcilos rudens un ziemas mēslojumus, efektīvos gēla mēslojumus un mēslojuma nūjas. Izmēģiniet viņiem, pasūtiet, neizejot no mājām, un ļaujiet mums kopā ar jums izbaudīt jūsu augu skaistumu!