Süs çim fidanları

Her bahçıvan, süs çim fidelerinin olası tüm bitki düzenlemelerine ve kompozisyonlarına ne kadar güzellik ve zarafet getirdiğini bilir. Bahçenizdeki otlar için sıradan, düzenli bir çimden daha büyük bir rol planlıyorsanız, doğru yere geldiniz. Online ve mail order bahçe mağazamız, özellikle sizin için en güzel, çeşitli tür ve süs otu çeşitlerinin mükemmel bir seçimini hazırladı. Sınır kenarlarına, gölet kenarlarına, kaselere, kutulara, ekicilere ve asılı sepetlere yerleştirin - çarpıcı görsel efektler beklentilerinizi aşacak!

Diğer harika bitkilerin yanı sıra beyaz ve pembe pampa otlarının fidelerini tavsiye ediyoruz. Bu devi bahçenize davet edin ve en çekici pastel renklerde bol, kocaman, kabarık, kulak şeklinde çiçek salkımları bekleyin. Biraz daha düşük büyüyen, ancak kabarık, esparto otu, sınırlarda eşit derecede sevimli görünecektir. Alışılmadık şekilde renkli yaprakların severleri, dayanıklı ve büyümesi kolay Japon sazını, alacalı Japon sazını (Oshima kan suge) ve tamamen iddiasız, güzel çiçek açan Çin gümüş otunu düşünmelidir. Gümüş yapraklı bitkilere sahip kompozisyonlar için mavi çayı kurtarın veya zıt renk düzenlemelerini tercih ederseniz, zümrüt-kızıl koza otu.

Bitkilerimizin görüntülerine bir göz atın ve bahçe düzenlemenize mükemmel uyanı bulmak için süs bitkisi fidelerinden seçim yapın. Belirli bir bitkinin beklenen yüksekliği, alışkanlığı ve diğer spesifik özellikleri ile ilgili tüm ayrıntıları açıklamasında bulacaksınız. Saksılarda iyi gelişmiş süs çim fidanları sunuyoruz. Biz rekabetçi fiyatlarla büyük alışveriş deneyimi garanti!