• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Dekoratiivse rohu seemikud

Iga aednik teab, kui palju ilu ja elegantsi annavad dekoratiivse rohu seemikud kõigisse võimalikesse taimekompositsioonidesse ja kompositsioonidesse. Kui plaanite oma aias rohtude jaoks suuremat rolli kui tavalisel tavalisel murul, olete jõudnud õigesse kohta. Meie veebipõhine ja postimüügil tellitav aiapood on koostanud suurepärase valiku kõige teie jaoks kaunimate, mitmekesisemate dekoratiivmurukate liikide ja sortide jaoks. Istutage need piiriservadesse, tiigi servadesse, kaussidesse, kastidesse, istutusaasadesse ja rippuvatesse korvidesse - uimastatavad visuaalsed efektid ületavad teie ootused!

Soovitame teiste suurepäraste taimede hulgas valge ja roosa pampsa rohu seemikuid. Kutsuge see hiiglane oma aeda ja oodake külluslikke, tohutuid, kohevaid, kõrvakujulisi õisikuid kõige ahvatlevamates pastelsetes värvides. Ka veidi madalama kasvuga, kuid samas kohev esparto rohi näeb piiridel välja sama võluv. Ebatavaliselt värviliste lehtede austajad peaksid arvestama vastupidava ja hõlpsasti kasvava jaapani sedda, kireva jaapani sette (Oshima kan suge) ja täiesti vähenõudliku, kaunilt õitseva Hiina hõbeheinaga. Hõbeleheliste taimedega kompositsioonide jaoks valige sinine aruhein või, kui eelistate kontrastseid värvikombinatsioone, siis smaragdiskarva kongirohi.

Vaadake meie taimede pilte ja valige dekoratiivtaimede seemikute hulgast, et leida see, mis ideaalselt sobiks teie aiakorraldusega. Selle taime kirjeldusest leiate kõik üksikasjad konkreetse taime eeldatava kõrguse, harjumuse ja muude konkreetsete omaduste kohta. Pakume pottides hästi arenenud dekoratiivse rohu seemikuid. Me garanteerime suurepärase ostukogemuse konkurentsivõimelise hinnaga!

There are no products in this section