Декоративні саджанці трави

Кожен садівник знає, скільки краси та елегантності декоративні саджанці трав вносять у всі можливі рослинні композиції та композиції. Якщо ви плануєте більшу роль для трав у своєму саду, ніж звичайний, звичайний газон, ви прийшли в потрібне місце. Наш садовий магазин в Інтернеті та надіслати пошту підготував чудовий вибір найкрасивіших, різноманітних видів та сортів декоративних трав спеціально для вас. Посадіть їх на прикордонні окантовки, краї водойми, в миски, коробки, саджалки та підвісні кошики - приголомшливі візуальні ефекти перевершать ваші очікування!

Рекомендуємо, серед інших чудових рослин, розсаду трави білої та рожевої пампас. Запросіть цього гіганта у свій сад і очікуйте рясних, величезних, пухнастих, вушкоподібних суцвіть у найпривабливіших пастельних тонах. Трохи нижча зростаюча, але пухнаста, також трава еспарто, буде виглядати однаково чарівно на кордонах. Любителям незвичайно забарвленого листя слід вважати витривалий і легко вирощуваний японський осока, строкату японську осоку (Oshima kan suge) і абсолютно невибагливу, красиво квітучу китайську сріблясту траву. Виберіть блакитну келиху для композицій із рослинами, що сріблялися сріблястим кольором, або, якщо ви віддаєте перевагу контрастним кольоровим композиціям, смарагдово-червоною когоновою травою.

Погляньте на зображення наших рослин і виберіть із декоративних саджанців рослин, щоб знайти ту, яка б ідеально відповідала вашій садовій композиції. Ви знайдете всі деталі щодо очікуваної висоти, звички та інших специфічних характеристик даної рослини в її описі. Ми пропонуємо добре розвинені декоративні саджанці трав у горщиках. Ми гарантуємо чудовий досвід покупок за конкурентними цінами!