• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Grilli / grili un piederumi

Mūsu grili, kebabi un aksesuāri palīdzēs jums sagatavoties gaidāmajai grillēšanas sezonai! Izklausiet Garden Seeds Market piedāvājumu un ļaujiet mums jūs pārsteigt ar jaunākajām grillēšanas tehnoloģijām. Iepērcieties tiešsaistē, nesalaužot kabatas. Mēs to padaram iespējamu!

Ja jūs domājat par jauna grila (barbekjū) iegādi, tuvāk aplūkojiet mūsu veikalā pieejamos modeļus. Mēs iesakām kompaktu un pieejamu 35 cm apaļu grilli ar rotējošo spitu vai 42 cm apaļu, mucveida bačkotu grilli visiem klasiskā grillēšanas entuziastiem. Abiem piemērots jebkurai terasei vai balkonam! Ja jums nepieciešams lielāks ierīce, apsvērt mūsu taisnstūrveida grilus. Tie var apkalpot visu ģimeni! Mūsu top izvēle ir 58 x 38 cm taisnstūrveida grills ar divām sānu plauktiem - izturīgs un lietotājam draudzīgs produkts, kas garantē visu veidu gaļas izcilu garšu. Vai jums ir dārzs vai dārza lote? Mums ir kas īpašs jums: 52 cm plata kāpināmais grills, ideāls garšīgu ēdienu gatavošanai pār ugunskuru. Un ja sapņojat par savu dūmu kūpinātu šķiņķi un desu, neizlaidiet mūsu Balkona smēķētāju ar dziļo tvertni. Tas ir viegli lietojams un viegli tīrāms rīks, kas izstrādāts mājas kūpināšanai. Neaizmirstiet par grillēšanas piederumiem, tostarp efektīviem uguns iedegējiem, grillēšanas tīrīšanas rīkiem, cepešpannām, dakšiņām, pagriešanas dakšiņām, spiedējiem un turētājiem. Pārbaudiet tos! Mūsu vides draudzīgie grillēšanas uguns iedegēji - 3 gabali, dabiski uguns iedegēji - 30 bez smaržas, veselīgas koka kubiki, un oglis ir produkti, kas noteikti jāieliek jūsu iepirkumu grozā! Mēs piedāvājam arī koka skaidas kūpināšanai un grilēšanai, izgatavotas no 100% ābola, buka, riekstu un ozolu koka, lieliski piemērotas gaļas piedevai. Ja jums ir grūtības sākt uguni, ieguldiet savā komfortā un iegādājieties praktisku dūmu sūkni - gaisa pūšēju grillēšanas iedegšanai. Jums var būt nepieciešami arī 30 cm garie bambusa izdutinātāji, pieejami 40 gabalu iepakojumos. Ja jūs dodat priekšroku izmantojamajām rīkiem, apsvērtu hromētas tērauda izdutinātājus un 140 cm garo ergonomisko saliektu cepešpannu. Lai samazinātu apdegumu risku, gatavojoties pār gludinām oglēm, izmantojiet 41 cm zivju grillēšanas un cepešanas turētāju, 23 x 21 cm gaļas turētāju, karstu suņu/desu grillēšanas turētāju, nerūsējošā tērauda pagriešanas dakšiņu un dakšiņu, kā arī 17 cm marinēto kāpostu, gurķu vai grillēšanas dakšiņu turētāju. Šis instrumentu klāsts vajadzētu būt katram grillēšanas mīļotājam. 3-in-1 grillēšanas suka - sūklis, suka un skrāpētājs vai metāla suka ar skrāpētāju grillēm un dūmām palīdzēs jums sakārtot pēc svētkiem. Un atcerieties, ka tas ir tikai neliela daļa no mūsu produktu klāsta. Mēs iedrošinām jūs turpināt izpētīt!

Jūs atradīsit grilus, kebabus un visus nepieciešamos piederumus konkurētspējīgās cenās tikai mūsu veikalā. Izmantojiet bezmaksas piegādes iespēju, lai vēl vairāk ietaupītu. Mēs garantējam 100% apmierinātību - nebaidieties mūs izmēģināt!

1.50
2.06
2.10
2.59
4.69
5.04
7.84