Barbekü / ızgara ve aksesuarları

Izgaralarımız - mangal ve aksesuarlarımız yeni mangal mevsimi için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır! Garden Seeds Market teklifini tanıyın ve sizi teknik yeniliklerle şaşırtmamıza izin verin. Fazla ödeme yapmadan online alışveriş yapın. Bunu mümkün kılıyoruz!

Yeni bir ızgara (mangal) almayı düşünüyorsanız, mağazamızdaki modellere yakından bakın. Klasik mangalın tüm sevenler için, şiş, kompakt, uygun fiyatlı yuvarlak 35 cm ızgara veya yuvarlak 42 cm fıçı biçimli ızgarayı öneririz. Her ikisi de her terasa ve balkona sığacak! Daha büyük bir cihazla ilgileniyorsanız dikdörtgen barbekülerimize göz atın. Bütün aile için yemek yapmana izin verecekler! İki yan raflı Dikdörtgen 58 x 38 cm ızgarayı öneririz - tüm et türlerinin mükemmel tadını garanti eden sağlam, kullanımı kolay bir ürün. Bahçeniz veya servis birimi var mı? Sizin için gerçekten özel bir ürünümüz var: 52 cm genişliğinde bir bahçe ocağı. Bu ürün bir kamp ateşi üzerinde mükemmel yemeklerin hazırlanması için mükemmel bir çözüm sunar. Ayrıca kendi tütsülenmiş jambon ve sosisinizi hazırlamayı hayal ediyorsanız, derin bir tepsi içeren bir balkon içen sizi bekliyor. Kullanımı kolay ve temiz olan bu fonksiyonel alet, ev yapımı tütsülenmiş jambon ve sosis üretimi için tasarlanmıştır. Etkili ateşleme starterleri, barbekü temizleme cihazları, kızartma rafları, çatallar, eviriciler, presler ve tutucular dahil olmak üzere mangal aksesuarlarını unutmayın. Onları kontrol et! Çevre dostu barbekü yangın marş motoru - 3 parça, Doğal yangın marş motoru - kokusuz, sağlıklı ahşaptan ve Kömürden yapılmış 30 küp, sepetinize düşmesi gereken ürünlerdir! Aynı zamanda sigara ve barbekü için talaşlar da sunuyoruz:% 100 elma, kayın, ceviz ve meşe ağacından yapılmış ve et lezzetlendirmesi için ideal. Hala bir yangını başlatmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Rahatınıza yatırım yapın ve pratik bir Körük - bir barbeküyü ateşlemek için hava üfleyici satın alın. 40'lık paketlerde satılan 30 cm uzunluğunda bambu şişlere de ihtiyacınız olabilir. Yeniden kullanılabilir aletleri tercih ederseniz, Krom kaplamalı çelik şişler ve 140 cm uzunluğundaki ergonomik bükülmüş kamp ateşi sosis çatalını sipariş edin. Yanma kömürü üzerinde mangal yaparken yanma riskini en aza indirmek için, 41 cm balık mangal ve kızartma tutucusu, 23 x 21 cm et tutucusu, Hot-dog / sosis mangal tutucusu, paslanmaz çelik turner ve çatal ve 17 -cm Turşu lahana, salatalık veya barbekü maşası. Bu alet seçimi, her barbekü sevgilisi ekipmanına ait olmalıdır. 3'ü 1 arada ızgara fırçası - sünger, fırça ve sıyırıcı veya mangal ve sigara içenleri temizlemek için sıyırıcılı tel fırça bitmiş şölenden sonra siparişinizi geri yüklemenize yardımcı olacaktır. Bu hala ürün çeşitliliğimizin küçük bir kısmı. Daha fazla göz atmanızı öneririz!

Mangal / ızgara ve gerekli aksesuarları bu gibi rekabetçi fiyatlarla sadece mağazamızda satın alacaksınız. Daha da fazla tasarruf etmek için ücretsiz teslimat seçeneğine dikkat edin. % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz - tereddüt etmeyin ve bizi deneyin!