• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kepsninės / grotelės ir jų priedai

Mūsų griliai, kepsniai ir priedai padės jums pasiruošti artėjančiam kepsnio sezonui! Ištyrinkite Garden Seeds Market pasiūlymus ir leiskite mums jus nustebinti naujausiomis kepsnio technologijomis. Apsipirkite internetu be pertekliaus. Mes tai įmanoma!

Jei svarstote apie naujo kepsnio įsigijimą, atidžiai pažiūrėkite į mūsų parduotuvėje prieinamus modelius. Mes rekomenduojame kompaktišką ir prieinamą 35 cm apvalų kepsnį su špitu arba 42 cm apvalų bačkotas kepsnį visiems klasikinio kepsnio entuziastams. Abu puikiai tinka bet kuriai terasai ar balkonui! Jei jums reikia didesnio įrenginio, apsvarstykite mūsų stačiakampius kepsnius. Jie gali apdoroti visai šeimai! Mūsų pirmaujantis pasirinkimas yra stačiakampis 58 x 38 cm dydžio kepsnis su dviem šoniniais lentynomis - tvirtas ir naudotojui draugiškas produktas, garantuojantis skanią visų rūšių mėsos skonį. Ar turite sodą ar sklypą? Mes turime kažką ypatingo: 52 cm pločio pakabinamąjį kepsnį, puikiai tiksiantį skaniuose patiekaluose gaminimui ant laužo. O jei svajojate gaminti savo rūkytą kumpį ir dešreles, nepaleiskite mūsų balkoninių dūmų rūkymo aparato su gilios talpos dėkle. Tai lengvai naudojamas ir valomas įrankis, skirtas namų rūkytinei gamybai. Neužmirškite kepsnio priedų - įskaitant efektyvius ugnikalnius, kepsnio valymo įrankius, kepimo statinius, šakutes, šepetėlius, presus ir laikiklius. Patikrinkite juos! Mūsų ekologiški ugnikalniai - 3 vienetai, natūralūs ugnikalniai - 30 bekvapio medžio kubai ir medžio drožlės yra produktai, kurie tikrai turėtų patekti į jūsų krepšelį! Taip pat siūlome medžio drožles rūkyti ir kepsniniams, pagamintas iš 100% obuolių, buko, graikinių riešutų ir ąžuolo medžių, idealiai tinka mėsai aromatizuoti. Turite problemų ugnies uždeginimo metu? Investuokite į savo patogumą ir įsigykite praktišką balsą - oro pučiamąją priemonę kepsnio uždegimui. Jums taip pat gali prireikti 30 cm ilgio bambuko iešmeliai, parduodami 40 vnt. paketais. Jei norite daugkartinio naudojimo įrankių, užsisakykite chromuotus plieno iešmelius ir 140 cm ilgio ergonomiškai lenkiamą laužtinę mėsos šakutę. Norėdami sumažinti nudegimų riziką kepti ant ugninio anglimi, naudokite 41 cm žuvų keptuvo ir kepimo laikiklį, 23 x 21 cm mėsos laikiklį, hotdogo/dešrelės kepimo laikiklį, nerūdijančio plieno šepetėlį ir šakutę bei 17 cm marinuotų kopūstų, agurkų arba kepsnio šakutes. Šis įrankių rinkinys turėtų būti kiekvieno kepsnio mėgėjo įrangos dalis. 3 viename kepsnio šepetys - kempinė, šepetėlis ir šrapnelis arba metalinis šepetėlis su šrapnele griliams ir dūmų rūkykloms valyti jums padės sutvarkyti po puoties. Ir nepamirškite, kad tai tik nedidelė mūsų asortimento dalis. Raginame jūsų toliau naršyti!

Jūs rasite grilus, kepsnius ir visus reikalingus priedus konkurencingomis kainomis tik mūsų parduotuvėje. Panaudokite nemokamą pristatymo galimybę dar daugiau sutaupyti. Mes garantuojame 100% patenkinimą - drąsiai mėginkite mus!

1.50
2.06
2.10
2.59
3.25
4.69
5.04
5.75
6.20
6.75
7.84