• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Grillid / grillid ja tarvikud

Meie grillid, grillitarvikud ja lisaseadmed aitavad teil valmistuda eelseisvaks grillihooajaks! Tutvuge Garden Seeds Marketi pakkumistega ja laske meil teid üllatada uusimate grillitehnoloogiatega. Ostke veebis, kartmata üle maksta. Me muudame selle võimalikuks!

Kui kaalute uue grilli (barbecue) ostmist, uurige hoolikalt meie poes saadaolevaid mudeleid. Soovitame kompaktset ja taskukohast 35 cm läbimõõduga ümmargust grilli koos lihavardaga või 42 cm läbimõõduga tünnikujulist grilli kõigile klassikalise grilli armastajatele. Mõlemad sobivad igale terrassile või rõdule! Kui vajate suuremat seadet, kaaluge meie ristkülikukujulisi grille. Need suudavad toiduvalmistamiseks kogu perele! Meie esimene valik on 58 x 38 cm ristkülikukujuline grill koos kahe küljelauaga - tugev ja kasutajasõbralik toode, mis tagab kõigi lihatüüpide suurepärase maitse. Kas teil on aed või aialapp? Meil on midagi erilist teie jaoks: 52 cm laiune riputatav grill, mis sobib suurepäraselt suurepäraste roogade valmistamiseks lõkkel. Ja kui unistate oma suitsu sinki ja vorstikestest, ärge jätke meie rõdu suitsuahju sügava tabletiga märkamata. See on lihtsalt kasutatav ja lihtsasti puhastatav tööriist, mis on mõeldud suitsutatud toidu valmistamiseks kodus. Ärge unustage grillitarvikuid, sealhulgas tõhusaid tulehakkeid, grillipuhastusvahendeid, röstikuid, kahvleid, keerutajaid, suruõhupumpasid ja hoidikuid. Kontrollige neid välja! Meie keskkonnasõbralik grilltule süütaja - 3 tükki, looduslikud tule süütajad - 30 lõhnatut, tervislikku puidukubikut ja süsi on tooted, mis kindlasti peaksid teie ostukorvi jõudma! Pakume ka puiduhake suitsutamiseks ja grillimiseks, mis on valmistatud 100% õuna-, pöögi-, pähkli- ja tammepuidust ning sobivad ideaalselt liha maitsestamiseks. Kui teil on raskusi tule süütamisega, investeerige oma mugavusse ja ostke praktiline souffleur - õhu puhur grilli süütamiseks. Võib-olla vajate ka 30 cm pikkuseid bambusvardaid, mis on saadaval 40-osalistes pakendites. Kui eelistate taaskasutatavaid tööriistu, kaaluge kroomitud terasest vardaid ja 140 cm pikkust ergonoomilist painutatud laagerdajat. Põletuste riski vähendamiseks grillimisel kuumade süte kohal kasutage 41 cm kala grillimise ja röstimise hoidikut, 23 x 21 cm lihahoidikut, hot dogi/vorsti grilli hoidikut, roostevabast terasest keerutajat ja kahvlit ning 17 cm hapukapsa, kurgi või grilli tangid. See tööriistade valik peaks kuuluma igale grillihuvilisele varustusele. 3-ühes grilliharja - käsn, harja ja kraapija või traathari kraapimiseks grillidel ja suitsuahjudel aitab teil peo järel koristada. Ja pidage meeles, et see on vaid väike osa meie tootevalikust. Julgustame teil edasi uurima!

Leiate grillid, grillitarvikud ja kõik vajalikud lisaseadmed konkurentsivõimeliste hindadega ainult meie poest. Kasutage tasuta kohaletoimetamisvõimalust veelgi rohkem säästmiseks. Me garanteerime 100% rahulolu - ärge kartke meid proovida!