Санітарно-гігієнічні матеріали

Санітарно-гігієнічні матеріали - це розділ, де ми зібрали матеріали з охорони праці, засоби для чищення побутових та садових інструментів, контейнер для компосту, вигрібну ями та засоби для сміття. Використовуйте їх для того, щоб найкращим чином піклуватися про ваш будинок та його околиці!

Що саме ви хотіли б придбати? Якщо ви маєте намір покращити роботу вигрібної ями чи очисних споруд або просто позбутися від неприємних запахів, замовте наші перевірені активатори та вкладки Cesspool. Не дивіться далі, ніж на дешевий і швидкодіючий біоактиватор EXPEL для вигрібних ям та очисних споруд та вкладки Bros - Microbec Ultra - Cesspool, доступний за відмінними цінами. Вам потрібен більший пакет? Замовте засіб для очищення стічних вод та очищення стічних вод до 1 кг. Шукайте аксесуари, необхідні для запилення врожаю, у підкатегорії Маски фільтрувальних масок. Тут ви знайдете порівняно дешеву та ефективну напівмаску «Агрекол фільтр». Він запропонує необхідний захист для ваших дихальних шляхів. Наш інтернет-магазин також пропонує чудові, міцні захисні окуляри Resiste з полікарбонатними лінзами та захисні окуляри від бризки полікарбонату Galardo. Ця покупка дозволить вам безпечно та комфортно працювати! Ми також рекомендуємо калійне мило Агрекол в упаковках по 500 мл, єдине, надзвичайно ефективне миючий засіб для садового інструменту, горщиків та листя рослин. Завдяки нашим продуктам із розділу санітарно-гігієнічних матеріалів ретельний, комплексний догляд за вашим садом стане ще простішим!

Не соромтеся, скористайтеся нашими смішно конкурентними цінами! Ви можете замовити активатори та вкладки для вигрібної ями, засоби для чищення та маски для фільтрів для обличчя з надійною швидкою доставкою додому в нашому інтернет-магазині саду. Не пропустіть цей шанс - у нашому садовому магазині є все необхідне в одному місці. Запрошуємо вас переглянути нашу пропозицію!

162.00