• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sanitarinės higienos medžiagos

Kategorijoje "Sanitarinės higienos medžiagos" sukaupėme esmines darbo saugos priemones, namų valymo priemones, sodininkystės įrankių valiklius ir specializuotus produktus kompostuoti, septikams ir šiukšlių dėžėms. Užtikrinkite geriausią savo namų ir aplinkos priežiūrą!

Ieškote sprendimų jūsų septikui ar nuotekų valymui? Norite pašalinti nuolatines dvasias? Pasirinkite mūsų patikimus septikų aktyvatorius ir tabletes. Pažvelkite į ekonomišką ir greitai veikiantį EXPEL Bio-aktyvatorių septikams ir nuotekų valymo įrenginiams, taip pat Bros – Microbec Ultra – septikų tabletes, abi už nepakartojamą kainą. Reikia didesnio kiekio? Pasirinkite 1 kg Target septikų ir namų nuotekų valymo priemonę. Dėl apsaugos priemonių pažvelkite į veido filtrų kaukių subkategoriją. Ten atraskite prieinamą ir veiksmingą Agrecol Filter pusiau kaukę, kuri užtikrina jūsų kvėpavimo sistemos apsaugą. Mūsų internetinė parduotuvė didžiuojasi pristatyti patvarius Resiste apsauginius akinius su polikarbonato lęšiais ir Galardo polikarbonato apsauginius akinius nuo šlapių. Pasiruoškite saugiam ir patogiam darbui! Mes taip pat rekomenduojame Agrecol kalio muilą 500 ml buteliuose - galutinį sodininkystės įrankių, vazonų ir augalų lapų valymo sprendimą. Su mūsų asortimentu iš "Sanitarinės higienos medžiagos" kategorijos, visapusiška jūsų sodininkystės priežiūra dar niekada nebuvo taip paprasta!

Nesudvejokite, naudokitės mūsų nepaprastai konkurencingomis kainomis! Užsisakykite septikų aktyvatorius, valymo priemones, veido filtrų kaukes ir daugiau patikimai ir greitai pristatymui į namus iš mūsų internetinės sodo parduotuvės. Nepraleiskite šios progos – mūsų sodo parduotuvė yra vieta, kur rasite viską. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą šiandien!

4.46
8.75