• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sanitārie higiēnas materiāli

Sanitārās higiēnas materiāli ir sadaļa, kurā mēs esam apkopojuši darba drošības materiālus, mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļus un dārza instrumentus, komposta tvertnes, atkritumu tvertnes un atkritumu tvertņu tīrīšanas līdzekļus. Izmantojiet tos, lai pēc iespējas labāk rūpētos par mājām un tās apkārtni!

Ko tieši jūs vēlētos iegādāties? Ja jūs plānojat uzlabot savu atkritumu tvertnes vai notekūdeņu attīrīšanas iekārtas darbību vai vienkārši atbrīvoties no nepatīkamām smakām, pasūtiet mūsu pārbaudītos Cesspool aktivizētājus un cilnes. Nemeklējiet vairāk kā lētos un ātri darbojošos EXPEL bioaktivizatorus atkritumu tvertnēm un notekūdeņu attīrīšanas iekārtām un Bros - Microbec Ultra - Cesspool cilnes, kas ir pieejamas par izcilām cenām. Vai jums ir nepieciešams lielāks iepakojums? Pasūtiet 1 kg Target Cesspool un mājas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu tīrīšanas līdzekli. Apakškategorijā Sejas filtru maskas meklējiet aksesuārus, kas nepieciešami kultūraugu putekļošanai. Tur atradīsit salīdzinoši lēto un efektīvo Agrecol Filter pusmasku. Tas piedāvās tik nepieciešamo elpošanas ceļu aizsardzību. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā arī lieliskās, izturīgās Resiste aizsardzības brilles ar polikarbonāta objektīviem un Galardo polikarbonāta aizsargbrilles ar šļakatām. Šis pirkums ļaus jums strādāt droši un ērti! Mēs iesakām arī kālija ziepes Agrecol 500 ml iepakojumos, kas ir vienīgais, īpaši efektīvais tīrīšanas līdzeklis dārza darbarīkiem, podiem un augu lapām. Pateicoties mūsu izstrādājumiem no sanitāro higiēnas materiālu sadaļas, rūpīga, sarežģīta jūsu dārza kopšana būs vēl vienkāršāka!

Nevilcinieties un izmantojiet mūsu smieklīgi konkurētspējīgās cenas! Mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs varat pasūtīt cesspool aktivatorus un cilnes, tīrīšanas līdzekļus un sejas filtru maskas ar uzticamu, ātru piegādi mājās. Nepalaidiet garām šo iespēju - mūsu dārza veikalā ir viss nepieciešamais vienuviet. Mēs aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu!

Aizsargbrilles - -10%
4.01 4.46
Melns sanitārais virzulis, santehniķa palīgs - -10%
4.17 4.63
Aizsargbrilles ar sānu pārsegiem - -10%
4.22 4.69
-10%
6.31 7.02
Balts aizsargājošs kombinezons L izmērs - -10%
7.88 8.75
Balts aizsargājošs kombinezons ar izmēru XL - -10%
7.88 8.75
Balts aizsargājošs kombinezons ar izmēru XXL - -10%
7.88 8.75
Dārza kālija ziepes ar ķiplokiem - 500 ml - -10%
8.26 9.18