• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sanitārie higiēnas materiāli

Kategorijā "Sanitārās higiēnas materiāli" mēs esam apkopojusi būtiskos darba drošības materiālus, mājas tīrīšanas līdzekļus, dārza instrumentu tīrītājus un specializētus produktus komposta konteineriem, septiskajām bedrēm un atkritumu tvertnēm. Nodrošiniet labāko aprūpi savai mājai un tās videi!

Meklējat risinājumus savai septiskajai bedrei vai notekūdeņu attīrīšanai? Vēlaties novērst ilgstošas smakas? Izvēlieties mūsu uzticamos septisko bedru aktivatorus un tabletes. Apskatiet izmaksu ziņā efektīvo un ātri darbojošos EXPEL Bio-aktivatoru septiskajām bedrēm un notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, kā arī Bros – Microbec Ultra – Septisko bedru tabletes, abas pieejamas par neapspējamām cenām. Vajag lielāku daudzumu? Izvēlieties 1 kg Target septisko bedru un mājas notekūdeņu attīrīšanas līdzekli. Aizsargaprīkojuma līdzekļiem pārskatiet Sejas filtra masku apakškategoriju. Tur atklājiet pieejamo un efektīvo Agrecol Filter pusmasku, kas nodrošina jūsu elpošanas sistēmas aizsardzību. Mūsu tiešsaistes veikals lepojas piedāvāt izturīgās Resiste aizsargbrilles ar polikarbonāta lēcām un Galardo polikarbonāta aizsardzības brilles. Sagatavojieties drošam un ērtam darbam! Mēs arī iesakām Agrecol kālija ziepi 500 ml pudelēs - galējo tīrīšanas līdzekli dārza instrumentiem, podiņiem un augu lapām. Ar mūsu klāstu no kategorijas "Sanitārās higiēnas materiāli", jūsu dārza kompleksa aprūpe nekad nav bijusi vienkāršāka!

Nekavējieties, izmantojiet mūsu neprātīgi konkurences spējīgās cenas! Pasūtiet septisko bedru aktivatorus, tīrīšanas līdzekļus, sejas filtra maskas un daudz ko citu no mūsu tiešsaistes dārza veikala ar uzticamu un ātru piegādi mājās. Nezaudējiet šo iespēju – mūsu dārza veikals ir jūsu vienotais risinājums. Apskatiet mūsu piedāvājumu šodien!

4.46