Sıhhi hijyen malzemeleri

Sıhhi hijyen malzemeleri, iş güvenliği malzemelerini, ev ve bahçe aletleri için temizlik maddelerini, kompost kutusu, fosseptik ve çöp kutusu temizlik maddelerini topladığımız bölümdür. Evinize ve çevresine en iyi şekilde bakmak için bunları kullanın!

Tam olarak ne almak istersiniz? Fosfor veya atık su arıtma tesisi performansını iyileştirmeyi veya sadece kötü kokulardan kurtulmayı düşünüyorsanız, kanıtlanmış Cesspool aktivatörlerini ve parçalarını sipariş edin. Sessools ve lağım suyu arıtma tesisleri ve Bros - Microbec Ultra - Cesspool tırnakları için ucuz ve hızlı hareket eden EXPEL Bio-aktivatörünü mükemmel fiyatlarla bulabilirsiniz. Daha büyük bir pakete mi ihtiyacınız var? 1 kg Target Cesspool ve evsel atık su arıtma tesisi temizleme maddesini sipariş edin. Yüz filtresi maskeleri alt kategorisinde mahsul tozu için gerekli aksesuarları arayın. Burada nispeten ucuz ve verimli Agrecol Filter yarım maskesini bulacaksınız. Solunum sisteminiz için gereken korumayı sağlayacaktır. Online mağazamız ayrıca, polikarbonat merceklere ve Galardo polikarbonat sıçramaya karşı koruyucu gözlüklere sahip muhteşem, dayanıklı Resiste koruyucu gözlükleri sunar. Bu satın alma işlemi güvenli ve konforlu bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar! Ayrıca, Agrecol potasyum sabununu, 500 ml'lik paketler halinde, bahçe aletleri, saksılar ve bitki yaprakları için tek ve ultra etkili temizlik maddesi olarak öneriyoruz. Sıhhi hijyen malzemeleri bölümündeki ürünlerimiz sayesinde, bahçenizin karmaşık bakımı daha da kolaylaşacak!

Tereddüt etmeyin, gülünç rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanın! Çevrimiçi bahçe mağazamızda, güvenilir, hızlı bir eve teslimatla birlikte sigara havuzu aktivatörleri ve tırnakları, temizlik maddeleri ve yüz filtre maskeleri sipariş edebilirsiniz. Bu şansı kaçırmayın - bahçemizdeki mağazada ihtiyacınız olan her şey var. Sizleri teklifimize göz atmaya davet ediyoruz!

178.20
350.00