• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Sanitaarhügieeni materjalid

Kategoorias "Sanitaarhügieeni Materjalid" oleme kogunud olulised tööohutusvahendid, majapidamises kasutatavad puhastusvahendid, aiatööriistade puhastusvahendid ja spetsiaalsed tooted kompostikastidele, settekaevudele ja prügikastidele. Veenduge, et tagate oma kodule ja selle ümbrusele parima hoolitsuse!

Otsite lahendusi oma settekaevule või reoveepuhastusele? Soovite kõrvaldada püsivaid lõhnu? Valige meie usaldusväärsed settekaevu aktivaatorid ja tabletid. Vaadake taskukohast ja kiiretoimelist EXPEL Bio-aktivaatorit settekaevudele ja reoveepuhastitele, samuti Bros – Microbec Ultra – settekaevu tablette, mõlemad saadaval uskumatult madalate hindadega. Vajate suuremat kogust? Valige 1 kg Target settekaevu ja koduse reoveepuhasti puhastusvahend. Kaitsevahendite jaoks uurige Näomaskide alamkategooriat. Seal leiate taskukohase ja tõhusa Agrecol Filter poole maski, mis tagab teie hingamisteede kaitse. Meie veebipood on uhke, et pakub vastupidavaid Resiste kaitseprille polükarbonaatläätsedega ja Galardo polükarbonaat pritsmekaitseprille. Varustage end turvaliseks ja mugavaks tööks! Soovitame ka Agrecol kaaliumiseepi 500 ml pudelites - lõplik puhastuslahendus aiatööriistadele, potidele ja taimede lehtedele. Meie "Sanitaarhügieeni Materjalide" kategooriaga on teie aia hoolikas hooldamine kunagi olnud lihtsam!

Ärge kõhelge, kasutage ära meie uskumatult konkurentsivõimelised hinnad! Tellige settekaevu aktivaatorid, puhastusvahendid, näomaskid ja palju muud usaldusväärseks ja kiireks kohaletoimetamiseks meie veebipõhisest aiapoodist. Ärge laske sellel võimalusel libiseda – meie aed on teie ühekordne peatuskoht. Vaadake meie valikut juba täna!

4.46
4.69
8.75
8.75
8.75