• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Hortensia väetised

Hortensiaväetised on üks populaarsemaid tootekategooriaid meie aianduskaupluses. Pakume laia valikut turul saadaval olevaid kauneimaid hortensia liike ja sorte, kuid ükski neist ei saavuta oma täit dekoratiivset potentsiaali ilma sobiva taimetoiteta. Nende suurepäraste põõsaste omanikud teavad, et hortensiad vajavad asjatundlikku hoolt ja väetise valik sõltub sageli soovitud õievärvist.

Meie aianduskaupluses leiate suurepärase Bioponi värvierksust tõstva väetise Punastele ja Roosadele Hortensiatele ning "Intensywne Barwy" (Erksad Värvid) sihtväetise Sinistele Hortensiatele. Kui soovite, et teie taimed õitseksid külluslikult erksates värvides, siis need tooted vastavad kõigile teie vajadustele! Pakume ka tõhusat sihtotstarbelist Hortensia väetist mikrotoitainetega majanduslikes pakendites, mis sobivad ideaalselt isegi kõige elujõulisemate taimede toitmiseks.

Meie kaupluses saadaolevad tooted on kõrgeima võimaliku kvaliteediga ja aitavad hoida madalat mulla pH-d, mida taimed vajavad heas seisukorras püsimiseks. Saage rohkem teada meie laiast tootevalikust, registreeruge meie uudiskirja saajaks ja saage regulaarselt uuendusi uute toodete kohta. Meie aianduskaupluses saate osta algajatele mõeldud hortensiaväetisi, regulaarset taimetoitu kogu kasvuperioodiks ja erakorralisi väetisi haigustest räsitud taimedele erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega. Pakume ka taskukohast kojuvedu! Ostke parimaid väetisi veebis - kiiresti, ülemaksmata ja kodust lahkumata!