• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Hortensia väetised

Hortensia väetised kuuluvad meie aiakaupluses kõige sagedamini külastatavatesse tootekategooriatesse. Turul on lai valik kauneimaid hortensia liike ja sorte, kuid ükski neist ei suudaks oma dekoratiivseid omadusi täielikult välja arendada ilma korralikult valitud taimse toiduta. Nende suurepäraste põõsaste omanikud teavad, et hortensiad vajavad professionaalset tuge ja väetise valik sõltub sageli ... soovitud õievärvist.

Meie aiakauplus pakub suurepärast Bioponi värvi parandavat väetist punase ja roosa hortensia jaoks ning "Intensywne Barwy" (erksavärvilised) väetist sinise hortensia jaoks. Kui soovite, et teie taimed õitseksid rikkalikult erksates värvides, vastavad need tooted kõigile teie nõuetele! Siin on saadaval ka efektiivne mikrotoitainetega hortensiaväetis Target Hydrangea. See toode toidab isegi suurimaid ja jõulisemaid taimi.

Meie poes saadaolevad tooted paistavad silma kõrgeima võimaliku kvaliteediga ja tagavad mulla pH hoidmise madalal tasemel, mida taimed vajavad heas vormis püsimiseks. Lisateave meie laia tootevaliku kohta, registreeruge uudiskirja saamiseks ja saate uute toodete kohta regulaarselt värskendusi. Meie aiapoest saate erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega osta starter-hortensiaväetisi, tavalist taimetoiduaineid kogu taimestikuperioodiks ja haiguste käes vaevatud taimedele mõeldud eraväetisi. Pakume ka taskukohast kojutoomist! Osta parimad väetised veebis - kiiresti, üle maksmata ja kodust!