• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Hortenzijas mēslošanas līdzekļi

Hortenzijas mēslojums pieder pie visbiežāk apmeklētajām produktu kategorijām mūsu dārza veikalā. Tirgū ir pieejama plaša skaistāko hortenzijas sugu un šķirņu izvēle, tomēr neviena no tām nevarētu pilnībā attīstīt tās dekoratīvās īpašības bez pareizi izvēlēta augu barības. Šo lielisko krūmu īpašnieki zina, ka hortenzijām ir nepieciešams profesionāls atbalsts, un mēslojuma izvēle bieži ir atkarīga no ... vēlamās ziedu krāsas.

Mūsu dārza veikals piedāvā izcilu Biopon krāsu uzlabojošu mēslojumu sarkanām un rozā hortenzijām un mērķa mēslojumu "Intensywne Barwy" (Vivid Colors) zilajai hortenzijai. Ja vēlaties, lai jūsu augi bagātīgi zied košās krāsās, šie produkti atbildīs visām jūsu prasībām! Šeit pieejams arī efektīvais mērķa hortenzijas mēslojums ar mikroelementiem, ko šeit piedāvā ekonomiskajos iepakojumos. Šis produkts baros pat lielākos, enerģiskākos augus.

Mūsu veikalā pieejamie produkti izceļas ar visaugstāko iespējamo kvalitāti un nodrošina augsnes pH saglabāšanu zemā līmenī, kas augiem vajadzīgs labā formā. Uzziniet vairāk par mūsu plašo produktu izvēli, reģistrējieties jaunumu saņemšanai un regulāri saņemiet jaunumus par jauniem produktiem. Mūsu dārza veikalā jūs varat iegādāties startera hortenzijas mēslojumus, parastos augu ēdienus lietošanai visā veģetācijas sezonā un ārkārtas mēslojumus slimību skartajiem augiem. Mēs piedāvājam arī pieņemamu piegādi mājās! Pērciet labākos mēslošanas līdzekļus tiešsaistē - ātri, nepārmaksājot un no mājām!