• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Hortenzijas mēslošanas līdzekļi

Hortenziju mēslovielas ir starp populārākajām produktu kategorijām mūsu dārzkopības veikalā. Mēs piedāvājam plašu skaistāko tirgū pieejamo hortenziju šķirņu un veidu izvēli, taču neviena no tām nevar pilnībā attīstīt savas dekoratīvās īpašības bez pareizi izvēlētas augu barības. Šo brīnišķīgo krūmu īpašnieki zina, ka hortenzijām ir nepieciešams profesionāls atbalsts, un mēslojuma izvēle bieži atkarīga no vēlamās ziedu krāsas.

Mūsu dārzkopības veikalā jūs atradīsiet lielisku Biopon krāsu pastiprinošo mēslovielu Sarkanajām un Rozā Hortenzijām un "Intensywne Barwy" (Spilgtas Krāsas) Mērķtiecīgo Mēslovielu Zilajām Hortenzijām. Ja vēlaties, lai jūsu augi bagātīgi zied spilgtās krāsās, šie produkti apmierinās visas jūsu vajadzības! Piedāvājam arī efektīvu Mērķtiecīgo Hortenziju Mēslovielu ar Mikroelementiem ekonomiskajos iepakojumos, kas ir ideāli piemēroti pat visizturīgāko augu barošanai.

Mūsu veikalā pieejamie produkti izceļas ar iespējami augstāko kvalitāti un palīdz uzturēt zemu augsnes pH, kas nepieciešams augiem, lai tie saglabātu labu stāvokli. Uzziniet vairāk par mūsu plašo produktu klāstu, pierakstieties uz jaunumu vēstuli un saņemiet regulārus atjauninājumus par jaunajiem produktiem. Mūsu dārzkopības veikalā jūs varat iegādāties sākotnējās hortenziju mēslovielas, regulāru augu barību visa augšanas sezonas laikā un ārkārtas mēslovielas slimajiem augiem par īpaši konkurētspējīgām cenām. Mēs piedāvājam arī izdevīgu piegādi uz mājām! Iegādājieties labākās mēslovielas tiešsaistē - ātri, nesamaksājot par daudz un no mājas ērtības!