• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Hortenzijos trąšos

Hortenzijų trąšos yra tarp populiariausių produktų kategorijų mūsų sodininkystės parduotuvėje. Siūlome platų gražiausių rinkoje prieinamų hortenzijų rūšių ir veislių asortimentą, tačiau nė viena iš jų negali pilnai išvystyti savo dekoratyvinių savybių be tinkamo augalų maisto. Šių nuostabių krūmų savininkai žino, kad hortenzijoms reikia profesionalios priežiūros, o trąšų pasirinkimas dažnai priklauso nuo norimos gėlių spalvos.

Mūsų sodininkystės parduotuvėje rasite puikias Biopon spalvą stiprinančias trąšas Raudonoms ir Rožinėms Hortenzijoms ir "Intensywne Barwy" (Ryškios Spalvos) Taikomąsias Trąšas Mėlynoms Hortenzijoms. Jei norite, kad jūsų augalai gausiai žydėtų ryškiomis spalvomis, šie produktai patenkins visus jūsų poreikius! Taip pat siūlome efektyvias Taikomąsias Hortenzijų Trąšas su Mikroelementais ekonomiškose pakuotėse, puikiai tinkančias net pačioms stipriausioms augalams maitinti.

Mūsų parduotuvėje prieinami produktai išsiskiria aukščiausia įmanoma kokybe ir padeda išlaikyti žemą dirvožemio pH, būtiną augalams išlikti geros būklės. Sužinokite daugiau apie mūsų platų produktų asortimentą, užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite reguliarius atnaujinimus apie naujas prekes. Mūsų sodininkystės parduotuvėje galite įsigyti pradinių hortenzijų trąšų, reguliarios augalų maisto visam augimo sezonui ir skubios pagalbos trąšų ligotoms augalams itin konkurencingomis kainomis. Taip pat siūlome prieinamą pristatymą į namus! Pirkite geriausias trąšas internetu - greitai, nepermokant ir iš namų patogumo!