• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hnojivá pre hortenziu

Hnojivá na hortenziu patria v našom záhradnom obchode k najnavštevovanejším kategóriám produktov. Existuje široký výber najkrajších druhov a odrôd hortenzie dostupných na trhu, napriek tomu by žiadny z nich nebol schopný správne rozvinúť svoje okrasné vlastnosti bez vhodne zvolenej rastlinnej potravy. Majitelia týchto nádherných kríkov vedia, že hortenzie potrebujú odbornú podporu a výber hnojiva často závisí od ... požadovanej farby kvetu.

Náš záhradný obchod ponúka vynikajúce hnojivo zvyšujúce farbu Biopon pre červené a ružové hortenzie a cieľové hnojivo „Intensywne Barwy“ (živé farby) pre modrú hortenziu. Ak chcete, aby vaše rastliny bohato kvitli v živých farbách, tieto produkty splnia všetky vaše požiadavky! Účinné hnojivo Target Hydrangea s mikroživinami, ktoré sa tu ponúka v balíkoch Economy, je tiež k dispozícii tu. Tento produkt vyživuje aj tie najväčšie a najsilnejšie rastliny.

Produkty dostupné v našom obchode vynikajú najvyššou možnou kvalitou a zaisťujú udržiavanie pH pôdy na nízkej úrovni, ktorú rastliny potrebujú na udržanie dobrého stavu. Získajte viac informácií o našom širokom výbere produktov, prihláste sa na odber bulletinu a dostávajte pravidelné informácie o nových produktoch. V našom záhradnom obchode si môžete kúpiť štartovacie hnojivá hortenzie, bežné rastlinné krmivo určené na použitie počas celej vegetačnej sezóny a núdzové hnojivá pre rastliny postihnuté chorobami. Ponúkame tiež cenovo dostupné doručenie domov! Nakúpte najlepšie hnojivá online - rýchlo, bez preplatkov a z domu!