• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Ochranná obuv

Kategorie Ochranná obuv vám umožní najít pohodlné boty pro zahradnické práce a výlety do přírody. Přesvědčte se sami, jaké užitečné produkty najdete v této sekci.

Doporučujeme investovat do dobře padnoucí ochranné obuvi kvůli pohodlí a bezpečnosti vašich nohou. Umožní práci příjemnější a méně únavnou. Nakonec se budete moci rychle a bezpečně pohybovat po pozemku nebo na zahradě - kde by vám běžná obuv často selhala.

Náš obchod nabízí různé druhy ochranné obuvi: dřeváky, kalhoty a izolované kalhoty. Nohy v těchto botách budou chráněny i před nejnáročnějšími pracovními podmínkami. Bahno, déšť, vysoká tráva nebo keře už pro vás nebudou představovat problém. Izolované modely se určitě hodí během podzimu - zimní sezóny nebo na jaře, kdy vás déšť často znovu a znovu překvapí a teploty jsou stále relativně nízké. Správná obuv zabrání namočení a chladu nohou. Při ošetřování hospodářských zvířat a při práci v terénu je nezbytně nutná ochranná obuv. Izolované Wellingtony se hodí také na staveništích. V našem širokém sortimentu určitě najdete produkt, který splňuje všechny vaše požadavky.

Ochranná obuv musí odpovídat typu práce, musí být pohodlná a odolná, aby vás vždy chránila. Zahradní obuv musí být také dostatečně tuhá, aby zůstala odolná vůči vnějším faktorům a plně chránila vaše nohy a někdy i telata. Měly by být snadno nasazitelné a bez jakýchkoli částí úchytu.

Na zahradě je třeba se starat po celý rok, a proto vaše nohy potřebují ochranu, která se hodí pro danou sezónu. Dřeváky jsou ideální pro léta a prameny. Nabízejí dobrou ventilaci a zároveň účinně chrání prsty na nohou. V deštivém podzimním počasí přicházejí vyšší wellingtony. Izolované modely doporučujeme na zimu - prokazatelně se hodí k odhazování sněhu z příjezdové cesty nebo k osvobození rostlin od nadváhy s nadváhou.

Nečekejte a investujte do několika párů ochranné obuvi pro různé podmínky. Vyberte si z pohodlných modelů, které chrání před vlhkostí, chladem, blátem a zraněním. Naše internetové obchody nabízejí široký výběr ochranné obuvi a bot za konkurenceschopné ceny, ať už pro dámy, muže nebo děti. Nevěřili byste, kolik produktů na vás čeká, dokud je všechny neuvidíte. Zveme vás na pohodlnou nákupní prohlídku.