• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Apsauginė avalynė

Apsauginės avalynės kategorija leidžia rasti patogius batus sodo darbams ir kelionėms į kaimą. Patikrinkite patys, kokius naudingus produktus rasite šiame skyriuje.

Kad jūsų pėdos būtų patogios ir saugios, rekomenduojame investuoti į gerai tinkančią apsauginę avalynę. Jie padarys darbą malonesnį ir mažiau varginantį. Galų gale galėsite greitai ir saugiai judėti paskirstymo punkte ar sode - ten, kur įprasti batai jums dažnai nepavyktų.

Mūsų parduotuvėje siūloma įvairių rūšių apsauginė avalynė: užsikimšimai, šuliniai ir izoliuotos avalynės. Šiuose apavuose esančios pėdos bus apsaugotos nuo net atšiauriausių darbo sąlygų. Purvas, lietus, aukšta žolė ar krūmai jums nebekels problemų. Izoliuoti modeliai neabejotinai pravers rudens - žiemos sezono metu ar pavasarį, kai lietus vėl ir vėl gali jus nustebinti, o temperatūra vis dar yra palyginti žema. Tinkami batai neleis jūsų kojoms sušlapti ir atvėsti. Apsauginė avalynė yra absoliučiai būtina, lankant ūkio gyvūnus ir dirbant lauke. Izoliuoti šuliniai bus naudingi ir statybvietėse. Plačiame asortimente tikrai rasite produktą, kuris atitinka visus jūsų reikalavimus.

Apsauginė avalynė turi atitikti darbo tipą, ji turi būti patogi ir patvari, kad visada būtumėte saugūs. Sodo batai taip pat turi būti pakankamai standūs, todėl jie išlieka atsparūs išoriniams veiksniams ir visiškai apsaugo jūsų kojas, o kartais ir veršelius. Jie turėtų būti lengvai uždedami ir be jokių greiferinių dalių.

Sodu reikia rūpintis ištisus metus, todėl jūsų kojoms reikia apsaugos, kuri atitiktų bet kurį sezoną. Klumpės puikiai tinka vasarai ir šaltiniams. Jie siūlo gerą vėdinimą, tuo pačiu efektyviai apsaugodami kojų pirštus. Aukštesni sveikatingumo mygtukai ateina už lietingą rudens orą. Mes rekomenduojame žiemą naudoti izoliuotus modelius - jie gali būti naudingi kasant sniegą iš savo važiuojamosios kelio dalies arba atlaisvinant augalus nuo antsvorio turinčios sniego dangos.

Nelaukite ir investuokite į kelias poras apsauginės avalynės skirtingoms sąlygoms. Pasirinkite iš patogių modelių, kurie apsaugo nuo drėgmės, šalčio, purvo ir sužeidimų. Mūsų internetinės parduotuvės siūlo platų apsauginių batų ir batų pasirinkimą konkurencingomis kainomis tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams. Jūs netikėtumėte, kiek produktų čia jūsų laukia, kol dar nepamatėte jų visų. Kviečiame į patogią ekskursiją po apsipirkimą.