• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Apsauginė avalynė

Kategorija "Apsauginiai batai" leidžia atrasti patogius batus, skirtus darbui sode ir kelionėms į kaimą. Išbandykite šioje skyriuje prieinamus vertingus daiktus pirmoje eilėje.

Rekomenduojame investuoti į puikiai tiksiančius apsauginius batus, kad užtikrintumėte savo kojų komfortą ir saugumą. Tokia avalynė padarys jūsų darbus malonesniais ir mažiau nuvargins. Naršykite savo sklype ar sode, kur įprasti batai gali jus nusivilti, su lengvumu ir pasitikėjimu.

Mūsų parduotuvė pasižymi įvairia apsaugine avalyne, įskaitant medinius šlepetes, guminius batus ir šiltus guminius batus. Jūsų kojos bus apsaugotos net sunkiausiomis sąlygomis. Purvas, lietus, aukšta žolė ar krūmai nebetrukdys jūsų pažangai. Šilti batai ypač naudingi šaltesnėmis rudenio ir žiemos mėnesiais arba netikėtuose pavasario lietuje, kai temperatūros dar yra šaltos. Tinkama avalynė apsaugos jūsų kojas nuo drėgmės ir šalčio. Apsauginiai batai yra būtini prižiūrint ūkio gyvūnus ar dirbant laukuose. Šilti guminiai batai taip pat puikus pasirinkimas statybvietėms. Mūsų platus asortimentas tikrai turės produktą, pritaikytą jūsų poreikiams.

Apsauginiai batai turėtų atitikti darbo pobūdį ir užtikrinti nuolatinį komfortą ir patvarumą. Sodo batai taip pat turėtų būti standūs, atsparūs išoriniams veiksniams ir suteikti visišką apsaugą jūsų kojoms, kartais net ir blauzdai. Jie turi būti lengvai užsivilkami ir be klampių dalių.

Sodai reikalauja dėmesio visus metus, taip pat ir jūsų kojos. Mediniai šlepetės yra idealūs šiltesniems vasaros ir pavasario mėnesiams, suteikdami efektyvią pirštų apsaugą, tuo pačiu užtikrindami pakankamą vėdinimą. Rudens lietaus dienoms pasirinkite aukštesnius guminius batus. Žiemai rekomenduojame šiltus modelius; jie yra tobuli valant jūsų kiemą nuo sniego ar pašalindami augalus nuo sunkaus sniego svorio.

Nedvejokite! Investuokite į įvairią apsaugine avalynę. Pasirinkite iš modelių, kurie apsaugos nuo drėgmės, šalčio, purvo ir sužalojimų. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų apsauginių batų ir bėgimo batelių asortimentą konkurencingomis kainomis, tinkančias moterims, vyrams ir vaikams. Būsite nustebinti laukiančia įvairove. Kviečiame mėgautis beproblemine pirkimo patirtimi.