• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Aizsargapavi

Aizsargapavu kategorija ļauj jums atrast ērtus apavus dārza darbiem un ceļojumiem uz laukiem. Apskatiet pats, kādus noderīgus produktus jūs atradīsit šajā sadaļā.

Kāju ērtībai un drošībai iesakām ieguldīt labi pieguļošos aizsargapavos. Viņi padarīs darbu patīkamāku un mazāk nogurdinošu. Jūs beidzot varēsit ātri un droši pārvietoties uz vietu vai dārzu - kur parastās kurpes jums bieži vien neizdotos.

Mūsu veikals piedāvā dažāda veida aizsargapavus: aizsērējumus, wellingtonus un izolētas wellingtones. Šajās kurpēs esošās pēdas tiks pasargātas no pat vissliktākajiem darba apstākļiem. Dūņas, lietus, augsta zāle vai krūmi jums vairs neradīs problēmas. Izolēti modeļi noteikti noderēs rudens - ziemas sezonā vai pavasarī, kad lietus mēdz tevi atkal un atkal pārsteigt, un temperatūra joprojām ir salīdzinoši zema. Pareizi apavi neļaus jūsu kājām kļūt slapjām un aukstām. Aizsardzības apavi ir absolūti nepieciešami, apmeklējot lauksaimniecības dzīvniekus un strādājot uz lauka. Izolētas wellington būs noderīgas arī būvlaukumos. Jūs noteikti atradīsit produktu, kas atbilst visām jūsu prasībām mūsu plašajā sortimentā.

Aizsargapaviem ir jāatbilst darba veidam, tiem jābūt gan ērtiem, gan izturīgiem, lai jūs vienmēr būtu drošībā. Dārza kurpēm jābūt arī pietiekami stingrām, tāpēc tās paliek izturīgas pret ārējiem faktoriem un pilnībā aizsargā jūsu pēdas un dažreiz arī teļus. Viņiem jābūt viegli uzlīmējamiem un bez jebkādām graujošām detaļām.

Par dārzu jārūpējas visu gadu, tāpēc jūsu kājām ir nepieciešama aizsardzība, kas piemērota jebkurai sezonai. Koka tupelēm ir lieliski piemērots vasarām un avotiem. Tie piedāvā labu ventilāciju, vienlaikus efektīvi aizsargājot pirkstus. Augstāks wellingtons nāk rokā lietainā rudens laikā. Mēs iesakām izolētus modeļus ziemai - tie izrādās noderīgi sniega tīrīšanai no jūsu piebraucamā ceļa vai augu atbrīvošanai no liekā svara sniega segas.

Negaidiet un ieguldiet dažos pāros aizsargapavu dažādiem apstākļiem. Izvēlieties no ērtiem modeļiem, kas aizsargā no mitruma, aukstuma, dubļiem un ievainojumiem. Mūsu tiešsaistes veikali piedāvā plašu aizsargājošu apavu un zābaku izvēli par konkurētspējīgām cenām gan sievietēm, gan vīriešiem vai bērniem. Jūs neticētu, cik daudz produktu šeit gaida, līdz jūs tos visus esat redzējis. Mēs aicinām jūs uz ērtu iepirkšanās tūri.