• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Ochranná obuv

Kategória Ochranná obuv vám umožní nájsť pohodlné topánky pre záhradnícke práce a výlety do prírody. Presvedčte sa sami, aké užitočné produkty nájdete v tejto časti.

Z dôvodu pohodlia a bezpečnosti chodidiel odporúčame investovať do dobre priliehajúcej ochrannej obuvi. Práca bude príjemnejšia a menej únavná. Budete sa konečne môcť rýchlo a bezpečne pohybovať po pozemku alebo záhrade - kde by vám obyčajná obuv často zlyhávala -.

Náš obchod ponúka rôzne druhy ochrannej obuvi: dreváky, gumáky a izolované gumáky. Nohy v týchto topánkach budú chránené pred najťažšími pracovnými podmienkami. Bahno, dážď, vysoká tráva alebo kríky pre vás už nebudú predstavovať problém. Izolované modely sa určite hodia počas jesennej - zimnej sezóny alebo na jar, keď vás dážď znova a znova prekvapí a teploty sú stále relatívne nízke. Správna obuv zabráni namočeniu a chladu nôh. Počas ošetrovania hospodárskych zvierat a práce v teréne sa ukazuje ako nevyhnutná ochranná obuv. Izolované Wellingtony sa hodia aj na staveniskách. V našom širokom sortimente určite nájdete produkt, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky.

Ochranná obuv musí zodpovedať typu práce, musí byť pohodlná a odolná, aby vás vždy chránila. Záhradná obuv musí byť tiež dostatočne tuhá, aby zostala odolná voči vonkajším faktorom a plne chránila vaše chodidlá a niekedy aj teľatá. Mali by byť ľahko nasaditeľné a bez akýchkoľvek častí úchytov.

Na záhrade je potrebné sa starať po celý rok, preto vaše nohy potrebujú ochranu, ktorá sa hodí pre každú danú sezónu. Dreváky sú ideálne pre letá a pramene. Poskytujú dobrú ventiláciu a zároveň účinne chránia prsty na nohách. Pri daždivom jesennom období prichádzajú ruka v ruke vyššie wellingtony. Izolované modely odporúčame na zimu. Ukázalo sa, že sú užitočné pri odhadzovaní snehu z príjazdovej cesty alebo pri vyslobodzovaní rastlín z nadmernej snehovej pokrývky.

Nečakajte a investujte do niekoľkých párov ochrannej obuvi pre rôzne podmienky. Vyberte si z pohodlných modelov, ktoré chránia pred vlhkosťou, chladom, bahnom a zraneniami. Naše internetové obchody ponúkajú široký výber ochrannej obuvi a čižiem za konkurencieschopné ceny, či už pre dámy, mužov alebo deti. Neverili by ste, koľko výrobkov vás tu čaká, kým ich neuvidíte všetky. Pozývame vás na pohodlnú nákupnú prehliadku.

Pánske gombíky Grand Black - veľkosť 41 - -10%
13.34 14.82
Propagácia končí
Pánske šortky Grand Black - veľkosť 42 - -10%
15.53 17.25
Propagácia končí
Pánske šortky Grand Black - veľkosť 43 - -10%
15.53 17.25
Propagácia končí
Pánske šortky Grand Black - veľkosť 44 - -10%
15.53 17.25
Propagácia končí
Veľkolepé pánske gumové gumové čižmy - veľkosť 43 - -10%
18.59 20.66
Propagácia končí
Veľké olivovo zelené pánske gumené gombíky - veľkosť 41 - -10%
22.28 24.75
Propagácia končí
Veľké olivovo zelené pánske gumené gombíky - veľkosť 44 - -10%
22.28 24.75
Propagácia končí
Ľahké penové zateplené pánske gombíky Filcok - čierne galoše veľkosť 40 - -10%
29.91 33.23
Propagácia končí
Ľahké penové zateplené pánske holínky Filcok - čierne galoše veľkosti 41 - -10%
29.91 33.23
Propagácia končí