• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kaitsejalatsid

Kaitsejalatsite kategooria võimaldab teil leida mugavaid kingi aiatöödeks ja maaelu reisideks. Vaadake ise, milliseid kasulikke tooteid leiate sellest jaotisest.

Jalade mugavuse ja turvalisuse huvides soovitame investeerida hästi sobivatesse jalatsitesse. Need muudavad töö nauditavamaks ja vähem väsitavaks. Lõpuks saate kiiresti ja ohutult liikuda üle ala või aia - kus tavalised kingad teid sageli alt veavad -.

Meie pood pakub mitmesuguseid kaitsejalatseid: puukingad, roosid ja isoleeritud jalanõud. Nendes kingades olevad jalad on kaitstud ka kõige karmimate töötingimuste eest. Muda, vihm, kõrge rohi või põõsad ei tekita teile enam probleeme. Isoleeritud mudelid on kindlasti kasuks sügisel - talvisel hooajal või kevadel, kui vihm kipub teid ikka ja jälle üllatama ja temperatuurid on endiselt suhteliselt madalad. Korralikud kingad takistavad jalgade märjaks ja külmaks muutumist. Kaitsejalatsid osutuvad põllumajandusloomadel käimisel ja põllul töötades tingimata vajalikuks. Isoleeritud wellingtonid on kasulikud ka ehitusplatsidel. Kindlasti leiate meie laiast valikust toote, mis vastab kõigile teie nõudmistele.

Kaitsejalatsid peavad vastama töö tüübile, need peavad olema mugavad ja vastupidavad, et teid kogu aeg ohutuna hoida. Aiandusjalatsid peavad olema ka piisavalt jäigad, nii et need püsivad väliste tegurite suhtes vastupidavad ning kaitsevad täielikult teie jalgu ja mõnikord ka vasikaid. Neid peaks olema lihtne panna ja need ei tohiks sisaldada ühtegi haaravat osa.

Aia eest tuleb hoolitseda aastaringselt, seetõttu vajavad jalad igale aastaajale sobivat kaitset. Puukingad sobivad suurepäraselt suvedeks ja allikateks. Need pakuvad head ventilatsiooni, kaitstes samal ajal tõhusalt varbaid. Kõrgemad welltontonid tulevad kätte vihmaste sügisilmade korral. Soovitame talvel kasutada isoleeritud mudeleid - need osutuvad kasulikuks teie sõiduteelt lume välja kühveldamiseks või taimede liigsest lumikate katmiseks.

Ärge oodake ja investeerige paar paari kaitsejalatseid erinevate tingimuste jaoks. Valige mugavate mudelite hulgast, mis kaitsevad niiskuse, külma, muda ja vigastuste eest. Meie veebipoodides on saadaval lai valik konkurentsivõimeliste hindadega kaitsvaid jalatseid ja saapaid, kas naistele, meestele või lastele. Te ei usuks, kui palju tooteid siin teid ootab, kuni olete neid kõiki näinud. Kutsume teid mugavale sisseostureisile.