• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Filtry produktů

Cena
Barva
Výška
Šířka
Délka

Balkonové boxy / květináče

Balkonové boxy a secí stroje jsou pravděpodobně nejčastěji nakupovanými venkovními rostlinnými kontejnery. Tuto popularitu vděčí za svou praktickou podobu a možnost pěstovat několik rostlin současně. Lidé hledající květináče pro pěstování petúnie, pelargónie, šarlatové šalvěje a dalších populárních balkónových květů si obvykle vybírají krabice. Jsou k dispozici nepřetržitě v našem obchodě ve všech velikostech a barvách, jaké jste si kdy dokázali představit!

Malá, oválná 23 cm nebo 27 cm krabice „Vulcano“, která je k dispozici v barvách bílá, béžová, krémově bílá, pistáciová a antracitově šedá, dokonale zapadne do menších balkonů. Máte-li k dispozici více místa, objednejte stejně elegantní, rovný 40 cm balkónový box „Lotos“ s podšálkem / podnosem (k dostání také v sadách s kovovými koši), univerzální květináč od Lamela nebo dřevěné zrno “ Elba ”box, který bude vypadat úžasně na dřevěném zábradlí balkonu nebo zábradlí. Vnější parapet je ideálním místem pro decentní balkonovou krabici „Rosa“ s krajkovou úpravou - mezi naše oblíbené barevné verze patří světle béžová a mátově zelená, ale měli byste také zvážit tmavší barvy! Můžete ozdobit velký balkon s naším výborným balkonem „Begonia“ s ratanovým nebo sekáčeným vzorem. Náš internetový obchod nabízí široký výběr talířů a držáků balkonových boxů za konkurenceschopné ceny.

Neváhejte, vyberte si své oblíbené produkty a ozdobte svůj balkon bohatě kvetoucími rostlinami! Balkonové boxy a květináče od renomovaných výrobců (např. Lamela a Prosperplast), které jsou k dispozici v našem obchodě, vám budou sloužit roky! Všechny níže uvedené výrobky byly vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči slunečnímu záření a jiným potenciálně škodlivým vnějším faktorům. Jsou proto dokonale vhodné pro zdobení balkonů, teras a parapetů. Srdečně Vás zveme k procházení našeho sortimentu a přejeme vám příjemný zážitek z nakupování!

92.57