• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Pouzdra na květináče

Potřebujete nové pot potěry? V našem obchodě najdete ty nejkrásnější, skutečně ohromující vzory! Náš sortiment neustále rozšiřujeme o nové, módní modely v různých velikostech. Na našem zahradním trhu najdete kulaté, čtvercové a dlouhé květináče o rozměrech 9,5 až 40 cm. Jste vždy vítáni se podívat!

Pokud si ceníte jednoduchosti a vaše nová potová střeva by měla oslnit, v první řadě se sytými barvami, žlutou, limetkově zelenou a melounovou „Arubou“, třešňově červenou, pistáciovou zelenou nebo mátově zelenou „Vulcano“ a tyrkysovou , borůvkově-fialové nebo levandulově modré obaly na hrnci „Ibiza“ by vás měly oslovit. Pokud plánujete uspořádat svůj prostor v etnickém nebo skandinávském stylu, objednejte si obaly „Elba“ ze dřeva, které vypadají, jako by byly vyrobeny z dřevěných prken! Jemná, vzdušná střeva potahu „Bella“ s povrchovou úpravou ze síťoviny, dostupná v široké paletě jemných, světlých barev - limetkově zelená, světle béžová, světle šedá nebo starožitná růžová - doplní romantické, idylické interiéry. Moderní stylové obývací pokoje a ložnice získají svěžejší vzhled díky prolamovaným potahům „City“ pot, zatímco klasický domácí design by dokonale ladil s elegantními obaly potů „Sahara Petit“. Hledáte nápady, jak rozveselit salon? Obal potu „Magnolia Jersey“ s módním, super trendovým vzorem pletených pletenin je naším bestsellerem číslo jedna v této kategorii. Pokud vaše kuchyně potřebuje více barev, objednejte si dvoubarevné obaly na hrnce „Duet“ nebo barevné, modulární obaly na bylinkové hrnce „Heca“ nebo „Rocka P“, dostupné v matné a průhledné verzi, které lze díky speciálním západkám snadno kombinovat do zajímavých struktur . Máme také krásné dlouhé obaly o rozměrech 38 x 13 cm, 30 x 12 cm a 28 x 15 cm, určené pro balkonové krabice. Bujný pelargónie, koncové petúnie a lobelie v nich vypadají ještě nádherněji. V naší nabídce nemohly chybět luxusní obaly orchidejí. Zamilujte se do živých barev pouzder na orchidejové hrnce „Finezja“, „Flora“ a „Wenus“.

Necháme vás splnit vaše fantazie! Poskytněte vašim květináčům prostředí, které si zaslouží. Nabízíme nejširší výběr potůček za nejlepší ceny - podívejte se, objednejte a změňte svůj domov u nás!

73.93